Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
13
16
19
20
24
25
26
27

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Bal karnawałowy.

Bal karnawałowy, prowadzony przez parę piratów, to świetna okazja do zabawy. Dzieci z grupy przedszkolnej, wraz z kolegami z klas I, wzięły udział w balu karnawałowym. Tańce, korowody, konkursy, zabawy taneczne ... Muzyka, efekty świetlne, balony, poczęstunek, sesja fotograficzna …

Jednym słowem moc wrażeń, atrakcji i sposób na lepsze poznanie oraz integrację. Wspólna zabawa w niezwykłych, bajkowych przebraniach przyniosła dzieciom mnóstwo radości i satysfakcji. Zachęciła także do aktywności ruchowej, tanecznej i poznawania różnych stylów tańca. Ahoj przygodo, ahoj zabawo, ahoj radości! Dziękujemy za piękne doświadczenie karnawału!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia