Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
13
16
19
20
24
25
26
27

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Jak opiekować się psem? Spotkanie z Brego i panią Kasią.

Posiadanie psa to nie tylko przyjemność i zaszczyt, ale też odpowiedzialność i sporo obowiązków. Dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziła pani Kasia ze swoim przeuroczym podopiecznym – szczeniakiem Brego. Brego, choć bardzo skory do zabaw, serdeczności i poznawania świata wszerz i wzdłuż potrafi już słuchać swojej pani.

Chętnie demonstrował prezentowane przez panią Kasię zagadnienia. Dzieci dowiedziały się, jak prawidłowo należy opiekować się psem. Poznały ważny dokument jakim jest jego książeczka zdrowia. Przećwiczyły podawanie mu smakołyków. Chętne dzieci mogły pogłaskać Brego, a nawet się do niego przytulić. Brego szykuje się do bycia psem – pomocnikiem i będzie się ciągle szkolić. Dzieci już nie mogą się doczekać jego kolejnej wizyty, żeby poznać jego nowe umiejętności. Gorąco dziękujemy za to cenne spotkanie i wiadomości! Zapraszamy do  kolejnych odwiedzin!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia