Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
13
16
19
20
24
25
26
27

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, sylwestra i Nowego Roku dzieci z grupy przedszkolnej poznawały na różnych zajęciach związane z nimi zwyczaje w Polsce i na świecie. Przygotowały np. ozdoby świąteczne i paczuszki z siankiem, a niektóre mamy i babcie wypieki, na szkolny kiermasz świąteczny, i wzięły w nim udział.

Razem ze starszymi kolegami wzięły udział w prezentacji na temat świąt Bożego Narodzenia, przygotowanej w świetlicy szkolnej przez panią Jasmin - wolontariuszkę z Niemiec. Odbyło się przedszkolne spotkanie opłatkowe z dzieleniem się opłatkiem, składaniem życzeń świątecznych i śpiewaniem kolęd. Dzieci uczestniczyły też w międzyklasowym, integracyjnym kolędowym karaoke. Grały wybrane fragmenty kolęd na dzwonkach. Nie zapomniały przy tym o dbaniu o dobrostan zwierząt i w ramach akcji „Karp z lodu” wykonały plakaty, które zostały rozwieszone w różnych miejscach szkoły, zachęcające do ograniczania cierpienia karpi, nie kupowania ich na święta żywych, a w postaci mrożonej. Wzięły też udział w akcjach charytatywnych „Góra grosza” i „Dawanie jest radością”. Wszystkim wspaniałym przedszkolakom i ich rodzinom życzymy wszystkiego najlepszego, zdrowia, miłości, pomyślności, zgody, spełnienia marzeń i realizowania pasji!  Wesołych Świąt i pięknego Nowego – całego 2018  - Roku!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia