Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Dzień Życzliwości.

Z okazji Dnia Życzliwości dzieci z oddziału przedszkolnego udały się do teatru na przedstawienie pt. „Edi z Bombaju” i do parku im. Edyty Stein. Spektakl z efektami scenograficznymi bardzo się podobał i wzbudził w dzieciach refleksje.

Uznały, że trzeba być otwartym na inne osoby, które różnią się od nas pod jakimś względem, bo tak naprawdę każdy z nas jest inny, a jednocześnie mamy ze sobą wiele wspólnego. I nie ma tu znaczenia, czy różni nas kolor skóry, pochodzenie, czy nasze losy. Zawsze można robić razem coś dobrego, ważnego, wartościowego. W parku było jesiennie, ale przyjemnie. To dobre miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu. W sali za to odbyła się dyskusja na temat, czym jest życzliwość, do czego służy i po czym poznać, że ktoś jest życzliwy oraz konkurs na najbardziej życzliwego przedszkolaka. Tytuł ten przypadł Ali Z. i Wojtusiowi – gratulujemy! Na koniec dzieci wzięły udział w corocznej loterii fantowej. Gościliśmy także na świetlicowych obchodach tego święta. A wszystko to oczywiście w życzliwej atmosferze.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia