Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
09
10
11
15
16
17
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Warsztaty warzywne.

Jesień w pełni, a do oddziału przedszkolnego zawitała pani Ewa Wróbel z Wrocławskiego Centrum Seniora. Przygotowała dla naszych dzieci warsztaty warzywne i przeprowadziła je z pomocą pani Doroty i pani Beaty. Przywitała ją także pani wicedyrektor. Dzieci mogły poznać różnorodne warzywa, podotykać je, powąchać.

Wyszukać te, o które zostały poproszone, odgadnąć zadane zagadki. Pani Ewa przeczytała dzieciom wiersz Jana Brzechwy pt. „Na straganie” i zaprosiła do wykonania prac plastycznych z wykorzystaniem ziemniaczanych pieczątek. Pomysł ten bardzo się im spodobał. Na długo zagościły przy stolikach z farbami i wymieniały się pieczątkami. Nawet panu Dyrektorowi udzieliła się rodzinna atmosfera i z zadowoleniem obserwował zaangażowanie dzieci. Warsztaty zakończyły się wspólnym oglądaniem prac. Na pamiątkę spotkania dzieci wręczyły pani Ewie pracę Juli Ob. przedstawiającą bajkowe drzewo owocowo-warzywne. Zajęcia odbyły się w ramach programu „Miasto Pokoleń”, były wspaniałe i bardzo za nie dziękujemy.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia