Lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

Zakończenie roku szkolnego.

Nadchodzi dzień zakończenia roku szkolnego. Znowu zaskakująco szybko. Wspominamy cały rok wstecz, pierwsze kroki w naszym oddziale przedszkolnym, zabawy, zajęcia, wyjścia, zaproszonych gości, konkursy, święta z różnych okazji, udział w akcjach charytatywnych, posiłki, rekreację, odpoczynek, rozmowy, nadzieje, marzenia, wspólnie spędzony czas...

Czytaj więcej...

Dzień Sportu.

Dzień Sportu w grupie przedszkolnej przyniósł mnóstwo ożywienia i radości. W tym dniu odbył się przegląd różnych dyscyplin sportowych, dzieci przypomniały sobie wiadomości o olimpiadach sportowych, dowiedziały się czym jest zasada „fair play” i jaki doping jest dobry, a jaki zły, jakie są blaski i cienie w życiu sportowców, i jakie zalety ma sport uprawiany rekreacyjnie. Oczywiście nie zabrakło zabaw sportowych. Jak tu nie kochać sportu, gdy uprawiać go mądrze jest naszym sprzymierzeńcem.

Dzień Rodziny.

W oddziale przedszkolnym odbył się Dzień Rodziny. Wielkie, rodzinne święto, na które zostali zaproszeni przede wszystkim rodzice i dziadkowie, ale też inni krewni naszych dzieci. Babcie, prababcie, dziadkowie i pradziadkowie otrzymali od naszych dzieci prezenty i życzenia już w styczniu, mamusie i tatusiowie właśnie teraz, ale największy prezent – wspólny występ dla nich otrzymali od dzieci podczas tego Dnia.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka z wycieczką pod pomnik i do kina.

Na ten dzień czekają wszystkie dzieci w naszym kraju. Z okazji Dnia Dziecka dzieci z oddziału przedszkolnego też czekał bardzo przyjemny dzień. Dzieci otrzymały życzenia, słodki poczęstunek i prezenty. Nowe zabawki i gra, pyszne ciasto z jabłkiem i rabarbarem bardzo je ucieszyły, ale najbardziej oczekiwane było prezentowe wyjście pod pomnik „Kryształowa planeta”

Czytaj więcej...

Mała Gala II.

Dzieci z grupy przedszkolnej lubią śpiewać i recytować. Nic więc dziwnego, że wzięły udział w „Konkursie wierszyka i piosenki o zwierzętach” i „Konkursie wierszyka w j. angielskim”. Podczas II Małej Gali laureaci tych konkursów otrzymali dyplomy i nagrody. Oto wyniki tych konkursów:

Czytaj więcej...

Wycieczka do ogrodu botanicznego.

Wycieczka do wrocławskiego Ogrodu Botanicznego okazała się dla dzieci z grupy przedszkolnej przeżyciem. Dzieci poznały ogród jako unikatową placówkę naukową, przyrodniczą, ekologiczną, turystyczną i rekreacyjną, i po kolei wcielały się rolę naukowca, przyrodnika, ekologa, turysty i osoby zażywającej rekreacji.

Czytaj więcej...

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia