Listopad 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
10
11
14
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

WITAMY, ZAPRASZAMY!

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

ROK SZKOLNY 2018/2019

INFORMACJE

Czytaj więcej...

Wyniki wakacyjnego konkursu plast.-techn.-przyrodn. „Kocham przyrodę”: „Rośliny i zwierzęta z różnych zakątków świata”.

Podczas zajęć w okresie wakacyjnym dzieci z oddziału przedszkolnego poznawały m.in. rośliny i zwierzęta z różnych kontynentów i oceanów. Zajęcia wzbudziły ich ciekawość i chęć wykonania prac przedstawiających wybrane okazy fauny i flory.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego.

Nadchodzi dzień zakończenia roku szkolnego. Znowu zaskakująco szybko. Wspominamy cały rok wstecz, pierwsze kroki w naszym oddziale przedszkolnym, zabawy, zajęcia, wyjścia, zaproszonych gości, konkursy, święta z różnych okazji, udział w akcjach charytatywnych, posiłki, rekreację, odpoczynek, rozmowy, nadzieje, marzenia, wspólnie spędzony czas...

Czytaj więcej...

Dzień Sportu.

Dzień Sportu w grupie przedszkolnej przyniósł mnóstwo ożywienia i radości. W tym dniu odbył się przegląd różnych dyscyplin sportowych, dzieci przypomniały sobie wiadomości o olimpiadach sportowych, dowiedziały się czym jest zasada „fair play” i jaki doping jest dobry, a jaki zły, jakie są blaski i cienie w życiu sportowców, i jakie zalety ma sport uprawiany rekreacyjnie. Oczywiście nie zabrakło zabaw sportowych. Jak tu nie kochać sportu, gdy uprawiać go mądrze jest naszym sprzymierzeńcem.

Dzień Rodziny.

W oddziale przedszkolnym odbył się Dzień Rodziny. Wielkie, rodzinne święto, na które zostali zaproszeni przede wszystkim rodzice i dziadkowie, ale też inni krewni naszych dzieci. Babcie, prababcie, dziadkowie i pradziadkowie otrzymali od naszych dzieci prezenty i życzenia już w styczniu, mamusie i tatusiowie właśnie teraz, ale największy prezent – wspólny występ dla nich otrzymali od dzieci podczas tego Dnia.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka z wycieczką pod pomnik i do kina.

Na ten dzień czekają wszystkie dzieci w naszym kraju. Z okazji Dnia Dziecka dzieci z oddziału przedszkolnego też czekał bardzo przyjemny dzień. Dzieci otrzymały życzenia, słodki poczęstunek i prezenty. Nowe zabawki i gra, pyszne ciasto z jabłkiem i rabarbarem bardzo je ucieszyły, ale najbardziej oczekiwane było prezentowe wyjście pod pomnik „Kryształowa planeta”

Czytaj więcej...

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia