bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych
W grupie 3 świetlicy odbyły się zajęcia z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych. Przeglądaliśmy książki, wydruki i czasopisma zapisane w różnych językach, np. litewskim, szwedzkim, staro-cerkiewno-słowiańskim. Obejrzeliśmy pocztówki i pamiątki z Czech, pracowaliśmy z mapą, słuchaliśmy utworów w języku czeskim. Nauczyliśmy się kilku grzecznościowych zwrotów i wesołej piosenki gimnastycznej "Hlava, ramena, kolena, palce..". Poznaliśmy filmowych bohaterów - Krecika, Sąsiadów, Rumcajsa oraz Szczudlika i Bagietkę z filmu "Psi żywot". Kolorowaliśmy obrazki z wybranymi postaciami. Dzięki tym zajęciom mogliśmy lepiej poznać naszych najbliższych sąsiadów.
 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia