bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

„Zauważ, porozmawiaj, reaguj” 
Stowarzyszenie Pomocy „Iskierka” zaprasza do udziału w projekcie "Jak chronić dzieci przed krzywdzeniem" - edukacja dorosłych oraz wsparcie i pomoc dzieciom – ofiarom przemocy. Jeżeli masz w swoim otoczeniu osobę, u której podejrzewasz, że jest ofiarą przemocy (lub sam jesteś ofiarą przemocy) możesz zgłosić się do naszego psychologa, terapeuty lub prawnika, którzy służą pomocą, wsparciem i radą w trudnej sytuacji.
W ramach projektu oferujemy: - poradnictwo psychologiczne dla ofiar przemocy dzieci, młodzieży, dorosłych oraz dla osób obserwujących przemoc w swoim otoczeniu; - oddziaływania terapeutyczne dla dzieci i młodzieży – ofiar przemocy; - poradnictwo prawne dla osób doświadczających i/lub obserwujących przemoc w swoim otoczeniu; - szkolenia zakresu rozpoznawania symptomów oraz interwencji w sytuacji przemocy wobec dzieci dla profesjonalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą w placówkach edukacyjnych i/lub opiekuńczych (szkolenia ruszają od stycznia 2016r.) Psycholog, terapeuta i prawnik przyjmują w: Punkcie Poradnictwa i Terapii Rodzinnej „Iskierka” przy pl. Św. Macieja 5 (I piętro, pokój nr 7).
Obowiązkowa rejestracja pod nr tel. 71 321 07 04
Psycholog Monika Cwynar przyjmuje w poniedziałki: szczegółowy harmonogram przyjęć dostępny jest na stronie internetowej www.iskierkawroc.pl
Terapeuta Marlena Dolik przyjmuje: W każdy poniedziałek i wtorek w godzinach 14.00-16.00
Prawnik Łukasz Barycki przyjmuje: W pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 16.00-17.00 
 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia