„Wiedzę możemy zdobywać od innych,

ale mądrości musimy nauczyć się sami”

krasnal

Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

bip logo pomn1 grad

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

*** PRZYPOMINAMY O NOWYM NR TELEFONU: 71 798 68 37, fax 798 43 37 *** 14.04. - wtorek: 17.00 zebrania dla rodziców I-III, 17.00-19.00 konsultacje dla rodziców IV-VI ***

Zajęcia dodatkowe 1-3

Zajęcia dodatkowe

 

KOŁO PRZYRODNICZE 1 A, 1 B, 1 C

czwartek 11.40-12.25 gab. 22

Agata Sernecka

 

KOŁO „MŁODZI TROPICIELE” 2 A, 2 B

wtorek 14.00-15.15 gab. 11

Barbara Biczysko

 

KOŁO REGIONALNE 3 A, 3 B, 3 C

poniedziałek 12.35-13.20 gab. 22

Renata Stankiewicz

 

KOŁO MATEMATYCZNE 1 A, 1 B, 1 C

poniedziałek 11.40-12.25 gab. 23

Beata Rząsa

 

KOŁO MATEMATYCZNE 3 A, 3 B, 3 C

czwartek 12.45-13.30 gab. 25

Dorota Safaryn

 

KOŁO „ROK LITURGICZNY” 3 A, 3 B, 3 C

czwartek 12.45-13.30 gab. 22

Agnieszka Bittner-Ciołek

 

KOŁO PLASTYCZNO-ARTYSTYCZNE 1 A, 1 B, 1 C

piątek 13.15-14.00 gab. 14

Karolina Walczak

 

KOŁO PLASTYCZNO-ARTYSTYCZNE klasy 2-3

poniedziałek 13.15-14.25 gab. 12

Katarzyna Pełka

 

KOŁO TEATRALNE klasy 3-4

środa 13.15-14.25 gab. 23

Izabela Polańska

 

KOŁO MUZYCZNE 3 B

środa 11.40-12.25 gab. 24

Elżbieta Michalak

 

 

Zajęcia wyrównawcze

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 1A

 

poniedziałek 11.40-12.25 gab. 9

Małgorzata Jurkiewicz

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 1 B

piątek 11.40-12.25 gab. 10

Agata Sernecka

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 1 C

wtorek 11.40-12.25 gab. 12

Beata Rząsa

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 2 A

piątek 12.45-13.30 gab. 22

Renata Stankiewicz

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 2 B

poniedziałek 11.40-12.25 gab. 12

Agata Sitarz

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 3 A

wtorek 11.40-12.25 gab. 25

Dorota Safaryn

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 3 B

środa 11.40-12.25 gab. 25

Elżbieta Michalak

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 3 C

piątek 11.40-12.25 gab. 27

Magdalena Mielech

 

 

Nauczanie dzieci romskie

 

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY DZIECI ROMSKIE

poniedziałek 12.30-13.30 gab. 9, 13.30-16.00 gab. 44

środa 12.30-13.30 czytelnia, 13.30-16.00 gab. 44

piątek 12.30-14.30 gab. 44

Monika Drożdż-Balkowska

 

NAUCZANIE-DZIECI ROMSKIE 1 A

wtorek 11.40-12.25 gab. 9

czwartek 11.40-12.25 gab. 9

Małgorzata Jurkiewicz

 

NAUCZANIE-DZIECI ROMSKIE 1 C

wtorek 12.45-13.30 gab. 38

czwartek 11.40-12.25 gab. 11

Beata Rząsa

 

środa 12.45-13.30 gab. 9

piątek 12.45-13.30 gab. 9

Agata Sernecka

 

NAUCZANIE-DZIECI ROMSKIE 2 A

wtorek 11.40-12.25 gab. 22

środa 12.45-13.30 gab. 22

Renata Stankiewicz

 

NAUCZANIE-DZIECI ROMSKIE 3 A

poniedziałek 8.00-8.45 gab. 27

wtorek 12.45-13.30 gab. 39

piątek 11.40-12.25 gab. 25

Dorota Safaryn

 

Zajęcia korek.- kompen.

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE 1 A

wtorek 11.40-12.40 gab. 44

Marta Osika

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE 1 B

wtorek 12.50-13.50 gab. 44

Marta Osika

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE 1 C

poniedziałek 11.40-12.40 gab. 44

Marta Osika

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE 2 A

czwartek 11.40-12.40 gab. 44

Marta Osika

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE 2 B

środa 12.50-13.50 gab. 44

Marta Osika

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE 3 A, 3 C

poniedziałek 12.50-13.50 gab. 44

Marta Osika

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE 3 B

czwartek 12.50-13.50 gab. 44

Marta Osika

 

Zajęcia dodatkowe 4-6

Zajęcia dodatkowe

 

OCZKO W PRAWO, OCZKO W LEWO klasy 4-6

wtorek 13.30-14.15 gab. 24

Beata Wiśniewska

 

KOŁO PLASTYCZNE klasy 4-6

wtorek 13.30-15.10 gab. 42

Bożena Pochodyła

 

ODYSEJA UMYSŁU klasy 4-5

wtorek 13.40-14.40 gab. 40

czwartek 13.40-14.40 gab. 40

Małgorzata Zawiejska

 

ODYSEJA UMYSŁU 6 A, 6 B, 6 C

poniedziałek 15.00-6.00 gab. 42

Agnieszka Kołodziejczyk

 

KOŁO MUZYCZNE klasy 4-6

wtorek 13.40-14.25 gab. 26

Joanna Serwin

 

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO 4 A, 4 B, 4 C

czwartek 13.40-14.25, gab. 35

Barbara Brząkała-Surówka

 

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO 6 A, 6 B, 6 C

środa 14.30-15.15 gab. 27

Agnieszka Kołodziejczyk

 

KOŁO REGIONALNO-PRZYRODNICZE klasy 4-6

czwartek 14.30-15.15 gab. 36

Anna Broda

 

KOŁO HISTORYCZNE klasy 4-6

wtorek 14.30-15.15 gab. 27

Katarzyna Kopeć

 

GRUPA MISYJNA klasy 4-5

czwartek 13.40-14.25 gab. 39

Elżbieta Bąk

 

KOŁO MATEMATYCZNE 6 A, 6 B, 6 C

piątek 13.40-14.25 gab. 35

Sylwia Szczęsna- Cichoń

 

ZAJĘCIA SPORTOWE  - KLASY 1-6

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

poniedziałek 12.45-13.30 sala zabaw: 1 A,1 B,1 C (gr. 1)

poniedziałek 13.40-14.25 sala zabaw: 1 A,1 B,1 C (gr. 2)

czwartek 12.45-13.30 sala zabaw: 2 A, 2 B

czwartek 13.40-14.25 sala zabaw: 3 A, 3 B, 3 C

Marta Peron-Żeligowska

 

TENIS STOŁOWY 4 A, 4 B, 4 C

poniedziałek 13.30-15.00 sala gimnastyczna

Magdalena Staszak-Gaworska

 

SKS-MINI SIATKÓWKA klasy 5-6 chłopcy

czwartek 13.40- 15.10 sala gimnastyczna

Ewa Zalewska-Wolniak

 

SKS-MINI SIATKÓWKA klasy 5-6 dziewczęta

piątek 13.30-15.00 sala gimnastyczna

Magdalena Staszak-Gaworska

 

Zajęcia wyrównawcze

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO 4 A

piątek 13.40-14.25 gab. 38

Joanna Kondracka

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO 4 B

piątek 8.00-8.45 gab. 35

Dorota Bugajska

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA POLSKIEGO 4 C

piątek 8.55-9.40 gab. 38

Joanna Kondracka

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO 5 A

wtorek 13.40-14.25 gab. 39

Mieczysława Szeloch

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO 5 B

piątek 8.00-8.45 gab. 38

Joanna Kondracka

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA POLSKIEGO 6 A

środa 13.40-14.25 gab. 35

Dorota Bugajska

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA POLSKIEGO 6 B

środa 8.00-8.45 gab. 35

Dorota Bugajska

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA POLSKIEGO 6 C

środa 13.40-14.25 gab. 39

Agata Wodzińska

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI 4 A

czwartek 12.45-13.30 gab. 42

Alina Krzykawiak

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI 4 B

wtorek 8.00-8.45 gab. 40

Renata Stańczak

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI 4 C

środa 12.45-13.30 gab. 36

Renata Stańczak

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI 5 A

poniedziałek 12.45-13.30 gab. 34

Alina Krzykawiak

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI 5 B

Środa 13.40-14.25 gab. 34

Sławomir Kosiński

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI 6 A

czwartek 13.40-14.25 gab. 34

Sylwia Szczęsna-Cichoń

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI 6 B

piątek 13.40-14.25 gab. 40

Sławomir Kosiński

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI 6 C

czwartek 14.30-15.15 gab. 34

Sylwia Szczęsna-Cichoń

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z PRZYRODY KLASY 4-6

czwartek 13.40-14.25 gab. 36

Anna Broda

 

ZAJĘCIA DODATKOWE-WYRÓWNAWCZE Z J.  ANGIELSKIEGO 4 A, 4 B, 4 C

poniedziałek 13.40-14.25 gab. 35

Barbara Brząkała-Surówka

 

ZAJĘCIA DODATKOWE-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 5 A, 5 B

piątek 14.30-15.15 gab. 36

Dorota Gieruń

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z J. ANGIELSKIEGO PRZYGOTOWANIE DO SPRAWDZIANU 6 B

poniedziałek 13.40-14.25 gab. 40

Dorota Gieruń

 

ZAJĘCIA DODATKOWE-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 6 A, 6 C

wtorek 14.30-15.15 gab. 26

Agnieszka Kołodziejczyk

 

Nauczanie dzieci romskie

 

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY DZIECI ROMSKIE

poniedziałek 12.30-13.30 gab. 9, 13.30-16.00 gab. 44

środa 12.30-13.30 czytelnia, 13.30-16.00 gab. 44

piątek 12.30-14.30 gab. 44

Monika Drożdż-Balkowska

 

NAUCZANIE-JĘZYK POLSKI- DZIECI ROMSKIE 4 C

czwartek 13.40-14.25 gab. 40

Mieczysława Szeloch

 

NAUCZANIE-MATEMATYKA-DZIECI ROMSKIE 4 C

poniedziałek 13.40-14.25 gab. 34

Alina Krzykawiak

 

NAUCZANIE-JĘZYK POLSKI- DZIECI ROMSKIE 5 A

piątek 10.45-11.30 gab. 38

Mieczysława Szeloch

 

NAUCZANIE-MATEMATYKA -DZIECI  ROMSKIE 5 A

czwartek 8.55-9.40 gab. 27

Alina Krzykawiak

 

NAUCZANIE-JĘZYK POLSKI-DZIECI ROMSKIE 6 A

poniedziałek 12.45-13.30 gab. 38

Dorota Bugajska

 

NAUCZANIE-MATEMATYKA-DZIECI ROMSKIE 6 A

poniedziałek 14.30-15.25 gab. 36

Sylwia Szczęsna-Cichoń

 

NAUCZANIE-JĘZYK POLSKI-DZIECI ROMSKIE 6 B

piątek 8.55-9.40 gab. 44

Dorota Bugajska

 

NAUCZANIE-MATEMATYKA-DZIECI ROMSKIE 6 B

poniedziałek 13.40-14.25 gab. 36

Sylwia Szczęsna- Cichoń

 

NAUCZNIE-HISTORIA-DZIECI ROMSKIE 6 A, 6 B

środa 14.30-15.15 gab. 26

Katarzyna Kopeć

 

NAUCZANIE-PRZYRODA-DZIECI ROMSKIE 6 A

czwartek 10.45-11.30 gab. 38

Anna Broda

 

NAUCZANIE-JĘZYK ANGIELSKI-DZIECI ROMSKIE 6 A, 6 B, 6 C

czwartek 14.30-15.15 gab. 26

Agnieszka Kołodziejczyk

 

NAUCZANIE-JĘZYK POLSKI-DZIECI  ROMSKIE 6 C

poniedziałek 14.40-15.25 gab. 38

Joanna Kondracka

 

NAUCZANIE-MATEMATYKA-DZIECI  ROMSKIE 6 C

wtorek 13.40-14.25 gab. 44

Sylwia Szczęsna-Cichoń

 

Zajęcia korek.-kompen.

ZAJĘCIA KOREKCYJNO- KOMPENSACYJNE 4A

poniedziałek 7.50-8.50 , gab. 38

Joanna Kondracka

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO- KOMPENSACYJNE 4B,4C

czwartek 13.40-14.40 , gab. 38

Joanna Kondracka

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO- KOMPENSACYJNE 5A, 5B

wtorek 13.40-14.40 , gab. 38

Joanna Kondracka

caly wroclaw_czyta_dzieciom    turystykakid szkola promujaca_zdrowie       smieci        dswu     sowa  nakretki