„Wiedzę możemy zdobywać od innych,

ale mądrości musimy nauczyć się sami”

krasnal

Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

bip logo pomn1 grad

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

*** PRZYPOMINAMY O NOWYM NR TELEFONU: 71 798 68 37, fax 798 43 37 *** 14.04. - wtorek: 17.00 zebrania dla rodziców I-III, 17.00-19.00 konsultacje dla rodziców IV-VI ***

 

Rok szkolny 2014/2015

Konkursy

Interdyscyplinarne

 

 

Konkursy interdyscyplinarne

XII Dolnośląski Konkurs dla uczniów Szkół Podstawowych  zDolny Ślązaczek  

laureatka: Izabela Minowska 6b 

 

Przyrodnicze

Humanistyczne

 

Ogólnopolski konkurs literacki dla dzieci i młodzieży "Niezwykłe historie dźwiękowych symboli"

I miejsce: Michalina Wilczyńska 6b

Międzyszkolny Konkurs Recytatorsko-Kolędniczy "Dziś nadzieja rodzi się"

wyróżnienie: Dominika Płaza 4b, Antonina Grzech 4b, Maciej Frącek 5a

 

Językowe

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy Christmas Collage

II miejsce:  Tymoteusz  Podczaszy  3b

wyróżnienie: Wiktoria Wołoszyn 3c 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Archimedes Lingua Plus

Laureaci: Bartek Mądro 4b, Aleksandra Łyszczyk 4c, Jakub Wojnarski 4c, Michał Szczerba 4c, Oliwia Poźniak 4b, Agata Kamińska 5a, Dawid Habas 6a, Izabela Minowska 6b, Maja Zarębska 6c

 

 

Matematyczne

 

Międzynarodowe  Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych

zloty medal: Antoni Buraczewski 4a

Maraton Matematyczny

4 miejsce w finale: Antoni Buraczewski  4a

finalistka: A. Kalinowska 6c

finalista: Maciej Frącek 5a

Konkurs Matematyczny KOMA  

laureat: Antoni Buraczewski 4a 

 

Artystyczne

 

XVII konkurs plastyczny "Moj dom, moje miasto, moja ojczyzna" hasło przewodnie konkursu: "Patroni naszych szkolnych placówek

wyróżnienie: Michał Kaźmierski 6a

Magia świąt Bożego Narodzenia w szklanych kulach zamknięta

wyróżnienie:  Julia Jarosz - kl.6c

Konkurs plastyczny "Zakładka ekologiczna"

laureat pierwszego stopnia: Wiktoria Rorbach 2b

„Magiczny czas – projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej”

wyróżnienie: Magdalena Konopka 1b

Międzyszkolny konkurs plastyczny dla klas I-VI i oddziałów przedszkolnych pt. "Kochajmy zwierzęta jak św. Franciszek" – IX edycja pt. "Polska czerwona lista zwierząt – znamy i dbamy o zwierzęta zagrożone wyginięciem"

wyróżnienie w kategorii "Oddziały przedszkolne": Zuzanna Kalinowska 0a

 

Sportowe

Świetlicowe

 

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Jesienne impresje

wyróżnienie: Miłosz Rozwora, gr2

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Jesienne kompozycje

III miejsce: Gabriela Wójcik, gr.1

 

 

Rok szkolny 2013/2014

Konkursy

Interdyscyplinarne

 

XI Dolnośląski Konkurs Interdyscyplinarny  zDolny Ślązaczek                                                    

laureat: Zuzanna Sikorska 6b

Matematyczne

Konkurs Matematyczny KOMA

laureat: Zuzanna Sikorska 6b
finaliści: Izabela Minowska  5b, Aleksandra Szymańska  6b, Wiktor Sadowy 6b, Alex Jawny  6a

III Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

I miejsce - Antoś Buraczewski 3a

Maraton Matematyczny

Zuzanna Sikorska  6b zaliczyła 6 rund
Wiktor Sadowy  6b zaliczył 3 rundy
Izabela Minowska  5b zaliczyła 1 rundę

XIX Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

Laureat, IV miejsce w kraju, I miejsce w województwie: Antoni Buraczewski 3a
Łukasz Kozioł  2a- wynik bardzo dobry
Aleksander Pytelewski  4a- wynik bardzo dobry
Maciej Frącek  4a- wynik dobry
Izabela Minowska  5b- wynik dobry
Wiktor Sadowy  6b- wynik dobry
 
II Konkurs Matematyka i Ekonomia

I miejsce w finale: Przemysław Berezowski 6a, Zuzanna .Sikorska 6b, Szymon Kaczorowski 6b

XIV Turniej Młodych Matematyków

Finalistka: Zuzanna Sikorska 6b

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wynik bardzo dobry: Antoni Buraczewski 3a

Wyróżnienie: Jan Skała 2a, Kamil Wencel 2c, Natalia Brodziak 2b, Jakub Pasikowski 3a, Michał Włodarczak 4a, Maciej Frącek 4a, Marcin Szczotka 5a, Izabela Minowska 5b, Przemysław Berezowski 6a, Aleksander Ignaczewski 6a, Zuzanna Sikorska 6b, Wiktor Sadowy 6b, Szymon Kaczorowski 6b, Pola Marciniak 6b

Międzyszkolny Konkurs Angielski w liczbach

III miejsce: Zuzanna Sikorska 6b

XX Międzyszkolny Mecz Matematyczny dla uczniów klas 5

III miejsce w finale: Alicja Kalinowska 5c, Julia Musiał 5c

XII Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych

Laureat w kategorii CE: Antoni Buraczewski 3a

XXVIII Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych w Paryżu

złoty medal w kategorii CE: Antoni Buraczewski 3a

Przyrodnicze

 

Międzyszkolny konkurs „Bogactwo kultury Wrocławia Wrocław 2016"

III miejsce drużyny: Ala Kalinowska, Julia Musiał 5c

Powiatowy Konkurs „Moja Mała Ojczyzna

II etap wrocławski: S. Kaczorowski 6b, A. Szymańska 6b

Konkurs Wiedzy o Wrocławiu

II i III etap: Karolina Kalinowska 5c

II i III etap: Julia Musiał 5c

II etap: Wiktoria Wincior 5c

Konkurs Przyrodniczy Supernowa

Laureatka: A. Szymańska 6b

Finaliści: A. Ignaczewski 6a, P. Marciniak 6b, A. Szymańska 6b, A.Lisowska 6b, S.Starużyk 6b

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik

nagroda: Iza Minowska 5b

wyróżnienia: Ł. Kozioł 2a, M. Rozwora 2b, P. Marciniak 6b, D. Pilat 6b, A. Szymańska 6b

4. Muzyczne

Międzyszkolny Konkurs Muzyczny „Rytmy Afryki

Grand Prix: Zespoł muzyczny w składzie: Maciej Nowacki, Karolina Sobczak, Zuzanna Kaleta 6a

VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Turystycznej

II miejsce: Natalia Pilat 6b

 
 

Polonistyczne

XI Ogólnopolski Konkurs „Ładne Pisanie

III miejsce: Aleksandra Świdurska 6b

Konkurs Recytacji „Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima”

wyróżnienie w etapie wojewódzkim: J. Jarosz, J.Borys, K. Sztobryn 5c

Międzyszkolny Konkurs Poetycki „Niebiańscy Przyjaciele: Anioły”

III miejsce: Izabela Minowska 5b

Konkurs literacki „Moja wrocławska baśń”

Nagroda: Michalina Wilczyńska 5b

Nagroda: Aleksander Rożdestwiński 5a

 XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny- „Mistrz Ortografii"

wicemistrz ortografii: Alicja Kalinowska 5c

wyróżnienie: Sabina Zarawska 6a.

VII Festiwal Bajkopisarzy „Piernikowa Chata”

wyróżnienie: Aleksandra Świdurska 6b

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Elektryczna baśń ekologiczna

I miejsce; Michał Kaźmierski 5a

wyróżnienie: Aleksander Rożdestwiński 5a

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Baśń inspirowana Afryką

I miejsce: Karolina Sobczak 6a

Dzielnicowy Konkurs Recytacji i Poezji Śpiewanej

wyróżnienie: Michał Frącek 4a

wyróżnienie: Izabela Minowska 5b

IV Dolnośląski Konkurs Dziennikarski „Współczesny Dolny Śląsk

Wyróżnienie: Aleksandra Świdurska 6b

Konkurs Ojczyzny Polszczyzny – II etap pisemny

Iza Minowska 5a- zakwalifikowała się do etapu ustnego zwanego Małym Finałem

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów

wyróźnienie: Maciej Frącek 4a

Międzyszkolny Konkurs Literacki

II miejsce: Aleksander Rożdestwiński 5a

IV miejsce: Ewa Szymańska 6a

 

Muzyczne

Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu”

Aleksander Ignaczewski 6a

 

Międzyszkolny Konkurs Muzyczny „Rytmy Afryki

Grand Prix: Zespoł muzyczny w składzie: Maciej Nowacki, Karolina Sobczak, Zuzanna Kaleta 6a

VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Turystycznej

II miejsce: Natalia Pilat 6b

Z religii

 

Międzyszkolny Konkurs Biograficzny "Św. Jan Bosko - spełniony sen"

I miejsce - Izabela Minowska, kl.5b

II miejsce - Adam Siciński, kl.5c

III miejsce - Aleksandra Szymańska, kl.6b

 

Plastyczne

XXI Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski „Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2013”

wyróżnienie: Szymon Lejczak  5c  

Konkurs plastyczny „Kartka Świąteczna”

wyróżnienie:  Michał Iwaszczyszyn 5b 

„Ekologiczna choinka – też może być piękna”

wyróżnienie: Wioletta Korzeniowska 5c 

Konkurs plastyczny „Zakładka ekologiczna”- Zielone zakątki Wrocławia

nagroda: Tymoteusz Podczaszy 2b

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Maska afrykańska

Wyróżnienie: Karolina Kamińska

Wyróżnienie: Miłosz Wrona

X Konkurs plastyczny „Nauczyciele uczniowie z kart książek

równorzędne nagrody: Justyna Czuchrij 5c, Martyna Góźdź 5c

wyróżnienia: Michał Włodarczak, Adam Siciński, Sandra Drobina 5a

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Wrocław moje miasto

III miejsce: Martyna Góźdź 5c

 

Język ang.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Językowy ‘’Christmas Collage” dla  kl. 1-3

nagroda: Hanna Celebańska  2b, Łukasz Kozioł  2a,
wyróżnienie: Tymon Podczaszy  2b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ,,Archimedes Lingua Plus”

laureaci: Aleksander Pytelewski  4a, Izabela Minowska  5b, Piotr Okraszewski  5b, Jan Droń  6b, Zuzanna Sikorska  6b

Międzyszkolny Konkurs Uczniów kl.6 “The Best of English “

Finalistka: Zuzanna Sikorska 6b      

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Oxford Archimedes Lingua Plus

Laureaci:

Natalia Pilat 4a, Maciej Frącek 4a, Michał Włodarczak 4a, Klaudia Zadworna 4b,Alicja Kalinowska 5c, Izabela Minowska 5b, Zuzanna Sikorska 6b

Międzyszkolny Konkurs „Angielski w liczbach

III miejsce: Zuzanna Sikorska 6b

 

Sportowe

Mikołajkowy turniej patroli szkolnych (kl. 6)

II miejsce na 15 drużyn: Aleksandra Szymańska, 6b, Dominika Pilat kl. 6b, Jakub Pietruch kl. 6b, Maciej Nowacki kl. 6a

Igrzyska Szachowe Szkół Podstawowych- organizator Szkolny Związek Sportowy

Antoni Buraczewski  3a, Kamil Bieszczanin  4a, Alicja Kalinowska  5c, Wiktor Sadowy  6b. Uczniowie zajęli 5. miejsce i zakwalifikowali się do 2 etapu

Wielki Finał Ergoshow- drużynowe wyścigi na ergometrach wioślarskich

II miejsce dla drużyny chłopców w składzie: Maciej Nowacki 6a, Alex Jawny 6a, Marcin Gorczyński 6b, Tomasz Tomana 6b

Finały strefy wrocławskiej w zawodach szachowych

IX miejsce dla drużyny w składzie:

Wiktor Sadowy 6b

Kamil Bieszczanin 4a

Antoni Buraczewski 3a

Magdalena Ilnicka 2c

 

 

Świetlicowe

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Jesienne impresje”

wyróżnienie: Bartosz Mądro, Anastazja Kopycińska ,Teresa Krzywańska

Międzyświetlicowy Konkurs Fotograficzny „Polska Złota Jesień”

II miejsce; Anastazja Kopycińska
wyróżnienie: Weronika Jurczak                                                        

Konkurs Plastyczny „Piękna jest nasza ziemia”

wyróżnienie: Kinga Lepszy 2c

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Zwierzakowo naj, naj”

wyróżnienie: Julia Goldberg 2b, Zuzanna Czajka 3c

Konkurs Plastyczno-Ekologiczny „Deko w Eko”

wyróżnienie dla szkoły zdobyte przez drużynę uczniów z kl.2 i 3w składzie: Zuzanna Czajka, Alicja Skrzypińska, Amelia Repytak, Weronika Jurczak, Maja Toporek

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Maska afrykańska

Wyróżnienie: Karolina Kamińska

Wyróżnienie: Miłosz Wrona

X Konkurs plastyczny „Nauczyciele uczniowie z kart książek

równorzędne nagrody: Justyna Czuchrij 5c, Martyna Góźdź 5c

wyróżnienia: Michał Włodarczak, Adam Siciński, Sandra Drobina 5a

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Wrocław moje miasto

III miejsce: Martyna Góźdź 5c

 

Konkurs plastyczny „ Laurki i kwiaty dla mamy

Wyróżnienie: Bartosz Mądro gr. I

Wyróżnienie: Alicja Skrzypińska gr. III

Konkurs plastyczny„ Wielkanocny zajączek”

Wyróżnienie: Tosia Grzech gr. I

Wyróżnienie: Anna Gorzelak gr. I

Konkurs Plastyczny „Smoki, smoczki, smoczyska

I miejsce: Miłosz Rozwora gr. II

Konkurs plastyczny w ramach projektu „Kropla Afryki”- „ Maska afrykańska-inspiracje

Wyróżnienie: Karolina Kamińska gr. II

 

 

Rok szkolny 2012/2013

Konkursy

Interdyscyplinarne

X Dolnośląski Konkurs Interdyscyplinarny  zDolny Ślązaczek

finalistka:  Paulina Pilat 6c
laureatka: Karolina Kalinowska 6c
 

Matematyczne

 
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

laureat: Antoni Buraczewski 2a

wyróżnienie: Aleksander Pytelewski  3a, Edyta Gorczyca  4c, Zuzanna Sikorska  5b, Paulina Pilat, Karolina Kalinowska, Witold Frącek, Alicja Orzechowska, Joanna Pszon z kl.6c oraz Patrycja Wojtaszek z kl.6b

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

laureat: Antoni Buraczewski 2a

X Matematyczny Marsz na Orientację

VII miejsce: Witold Frącek,  Zuzanna Galert, Alicja Orzechowska z klasy 6c
VII miejsce: Aleksandra  Łazaruk, Paulina Pilat, Barbara Turniak z klasy 6c

Konkurs matematyczny KOMA

finaliści: Bartosz Biruk, Karolina Kalinowska, Kajetan Pynka z klasy 6c

II Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

IV miejsc: Antoni Buraczewski  2a
III miejsce: Michał Włodarczak 3a

I Konkurs Matematyka i Ekonomia

finaliści: Karolina Kalinowska, Joanna Pszon, Paulina Pilat z klasy 6c

XIII Turniej Młodych Matematyków

laureat III stopnia:  Karolina Kalinowska 6c

XIII Miejski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas 3

finalista: Maciej Frącek 3a

Informatyczne

Międzynarodowy Konkurs „Zdrowie może być smakowite”

wyróżnienie: Zuzanna Sikorska 5b

Ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej "Bezpieczne wakacje"
wyróżnienie Wiktoria Wołoszyn - klasa 1c

Przyrodnicze

XVIII Powiatowy Konkurs „Moja mała Ojczyzna”

III miejsce: Jakub Socha 6a

„Asy z szóstej klasy”

IV miejsce: Witold Frącek 6c

XXII Powiatowy Konkurs Wiedzy  o Wrocławiu „Wrocław moje miasto”

II etap: Jagoda Pasikowska 6c, Joanna Pszon 6c, Szymon Kaczorowski 6c
III etap: Jagoda Pasikowska 6c, Joanna Pszon 6c
finalista: Joanna Pszon 6c

VI Konkurs Przyrodniczy Supersowa

laureatki: Karolina Kalinowska 6c, Paulina Pilat 6c

VI edycja Konkursu nauk przyrodniczych Świetlik

wyróżnienie: Alicja Kalinowska 4c, Patrycja Wojtaszek 6b

XVIII Rajd „Wrocławskie Spacery Krajoznawcze”

III miejsce w finale drużyny SP107 w składzie:  Jagoda Pasikowska z kl.6a, Joanna Pszon, Zuzanna Galert, Aleksandra Łazaruk, Jagna Bieszczanin, Barbara Turniak  z kl.6c i Szymon Kaczorowski z kl.5b

Międzyszkolny Konkurs  "Zawsze zdrowi”

 IV miejsca w finale: Maciej Frącek, Krzysztof Podoliński, Michał Włodarczak z kl.3a

Polonistyczne

Ogólnopolski Konkurs „Ładne Pisanie”

finalistka: Aleksandra Świdurska 5b

Konkurs Małych Form Dziennikarskich „O Laur Złotej Czcionki"

III miejsce:  Michalina Wilczyńska 4b

Konkurs literacki „Moja wrocławska  baśń”

finalistka:  Dominika Pilat 5b
wyróżnienie: Aleksander Rożdestwiński 4a

Konkurs „Opowiem ci bajkę”

II  miejsce:  Michalina Wilczyńska 4b
wyróżnienie: Izabela Minowska 4b

Wielcy Polacy w dziejach Ojczyzny

laureaci III miejsce: Aleksandra Wachnik 6b i Robert Staszak  6b

Dzielnicowy Konkurs Recytacji i Poezji Śpiewanej

 I miejsce:  Weronika Krzywda 6c

 wyróżnienie: Zuzanna Galert 6c i  Aleksandra Wachnik 6b

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny

 finalistka:  Aleksandra Wachnik 6b

XXIX Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

wyróżnienie: Aleksandra Wachnik 6b

Powiatowy Konkurs Recytacji i Poezji Śpiewanej

II miejsce: Weronika Krzywda

Międzyszkolny Konkurs Literacki „A ja właśnie piszę baśń”

I miejsce: Paulina Świtoń kl.4a

Festiwal Teatrów Szkolnych „Zielona Gęś”

laureat- teatr „Niebieskie migdały”: Aleksandra Winiarska, Aleksandra Wachnik, Sara Bojakowska, Jagoda Pasikowska, Natalia Sienkiewicz, Martyna Chojecka, Katarzyna Huńkowska, Katarzyna Żukrowska, Aleksandra Juszczak

Konkurs poetycki w ramach projektu „Kropla Afryki”
II miejsce: Zuzanna Kaleta 5a

XIII Miejski Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem"

II miejsce: Agata Kamińska 3a

Powiatowy Konkurs Recytacji „Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima"

I miejsce: Julia Borys, Julia Jarosz i Karolina Sztogryn z kl.4c

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Baśń ekologiczna”

wyróżnienie: Aleksander Rożdestwiński.4a

Historyczne

XIX Międzyszkolny Turniej Mitologiczny

Finalista(VII miejsce) – Aleksander Ignaczewski 5a

Muzyczne

Międzyszkolny Konkurs Poezji, Prozy, Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

wyróżnienie: Weronika Krzywda 6c

XVIII Festiwal Piosenki Ekologicznej

wyróżnienie w kategorii „Młodzi Soliści”:  Antoni Zagajewski ( gr. V )

Konkurs “Piosenki turystycznej”

Nagroda: Aleksandra Lisowska 5b Dominika Pilat 5b, Aleksandra Szymańska 5b, Zuzanna Kaleta 5a, Karolina Sobczak 5a

Z religii

Konkurs biograficzny o św. Janie Bosko

II miejsce Izabela Minowska  4b, Barbara Turnia 6c i Martyna Matys 6c,

oraz  Alicja Kalinowska 4c

Plastyczne

Konkurs plastyczny „Moje wymarzone osiedle

uczniowie nagrodzeni: Edyta Gorczyca 4c, Ewa Szymańska  5a, Wiktoria Drozdowska 4b

Międzyszkolny konkurs rzeźbiarski „Anioł w rzeźbie”

II miejsce - Adam Siciński  4c

Konkurs plastyczny “Ilustracje do przysłów polskich”

 nagroda:  Paulina Świtoń  4a

Konkurs plastyczny “Jajko wielkanocne”

 wyróżnienie Dawid Banasiak 4a

Język ang.

Konkurs Ogólnopolski  Oxford Plus

laureatki: Paulina Warenicka 6c, Weronika Krzywda 6c, Iza Minowska 4b

Konkurs Dolnośląski  English Master

do finału zakwalifikowała się - Paulina Warenicka 6c

Konkurs Ogólnopolski Multitest

wyróżnienie- Paulina Warenicka 6c

Wrocławski Konkurs Języka Angielskiego” Best of English”

 finaliści – Paulina Warenicka 6c i Kajetan Pynka 6c

Sportowe

Turniej minisiatkówki dziewcząt („czwórki” siatkarskie) 

Drużyna w składzie: Katarzyna Huskowska 6a, Patrycja Wojtaszek ,Katarzyna Żukrowska, Aleksandra Bals, Aleksandra. Winiarska, Aleksandra Wachnik, Weronika. Jaros, Kinga Kuźniec, Daria Mędrek, Edyta Nowak  z kl 6b oraz Karolina Kalinowska 6c zakwalifikowała się do finału strefy Wschód

Świetlicowe

Konkurs plastyczny „Jesienne impresje”

wyróżnienie- Aleksandra Matyjaszczyk 1a,  Jakub Mączka 1a

Konkurs plastyczny "Martwa natura-dzieło małego malarza”

I miejsce - Weronika Krajewska 2c
II miejsce -  Aleksandra Wilk 2c

Konkurs plastyczny "Jesienne kompozycje"

III miejsce- Klaudia Klimczyk  2c

Konkurs  plastyczno – fotograficzny   „Moja ulubiona zabawka"

wyróżnienie - Jakub Pasikowski  2a

Konkurs plastyczny „Niewidzialny świat”

Prace wyróżnione na wystawie pokonkursowej- Jakub Pasikowski  2a, Angelika Suchy 2a

Konkurs plastyczny „Zimowa wycinanka”

wyróżnienie: Sylwia Offert, Aleksandra Reptak, Klaudia Nowacka, Pola Paszke  ( gr. IV )

Konkurs plastyczny „Maska Karnawałowa”

wyróżnienie: Aleksandra Matyjaszczyk  ( gr. II )

Konkurs plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki”

III  miejsce – Dominika Brzozowska ( gr. IV )
wyróżnienie:  Klaudia Klimczyk  ( gr. I )

Konkurs plastyczny „Wielkanocny Baranek”

I miejsce – Anastazja Kopycińska ( gr. I )
III  miejsce – Julia Goldberg ( gr. III )

Konkurs plastyczny „Dinozaury”

wyróżnienie: Oksana Warchoł  (gr. III)

Konkurs  plastyczny „Moja choinka”

I miejsce -Monika Buczek (IIIgr)
wyróżnienie-Amelia Reptak (IIIgr)

Konkurs  plastyczny „Moja planeta Ziemia”

wyróżnienie-Marta Iwaszczyszyn 2a

Konkurs plastyczny „W świecie robotyki”

wyróżnienie-Natalia Pilat (IVgr)

Konkurs plastyczno-literacki „ Moja Mama jest kochana i uśmiechnięta od rana”

wyróżnienie- Oksana Warchoł (III gr)

Rok szkolny 2011/2012

 

Konkursy

Matematyczne

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wynik bardzo dobry: Natalia Romek 6b, Wiktor Sadowy 4b
wyróżnienia: Kamil Bieszczanin 2a, , Maciek Frącek 2a, Bartek Biruk 5c, Witek Frącek 5c, Aleksander Ignaczewski 4a, Szymon Kaczorowski 4b, Karolina Kalinowska 5c, Monika Matynia 6c, Izabela Minowska 3b, Paulina Pilat 5c, Zuzanna Sikorska 4b, Ola Sznajder 5c.

Finały Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.

III miejsce: Antoś Buraczewski  1a
IV miejsce: Michał Włodarczak 2a

X Dolnośląski Maraton Matematyczny 

finaliści: Wojtek Zajączkowski 6c, Karolina Kalinowska 5c, Paulina Pilat 5c

Konkurs matematyczny KOMA 

finaliści: Patryk Chrobot 6c, Natalia Romek 6b, Monika Matynia 6c

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

laureat I stopnia:  Natalia Romek 6b
wynik bardzo dobry- Karolina Kalinowska 5c, Paulina Pilat 5c, Patryk Chrobot 6c
wynik dobry- Patrycja Wojtaszek 5b

IX Matematyczny Marsz na Orientację

XI miejsce dla drużyny szkolnej

VII Międzyszkolny Konkurs dla Uczniów Szkół Podstawowych „Asy z szóstej klasy"

finalista części matematycznej: Patryk Chrobot6c

XVIII Międzyszkolny Mecz Matematyczny dla uczniów klas piątych

I miejsce dla drużyny SP 107 w składzie: Karolina Kalinowska 5c, Paulina Pilat 5c

Informatyczne

Międzynarodowy konkurs "Kto ma pszczoły, ten ma miód" -konkurs na prezentację multimedialną

I miejsce:  Natalia Romek 6b
wyróżnienie: Dagmara Dziuba  6a
 

Przyrodnicze

 
Konkurs wiedzowo-praktyczny w ramach projektu Wrocławskie dzieci uczą segregować śmieci

II miejsce dla drużyny SP107 w składzie: Pola Marciniak 4b, Sonia Starużyk 4b i Szymon Kaczorowski 4b

Konkurs „Bez prądu ani rusz” dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych należących do Dolnośląskiej Sieci Szkół Wspierających Uzdolnienia

nagroda: Karolina Kamińska 1a
wyróżnienia: Filip Karaś, Wiktoria Rozmarynowska, Kinga Mędrek  1a

Konkurs „Wrocławska Zielona Szkoła”

II miejsce dla szkoły za pracę w roku szkolnym 2010/2011

Wielka Nagroda Wrocławia

SP 107 w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół

Finał VII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Asy z szóstej klasy"-część przyrodnicza 

Tytuł Asa w kategorii - Asy indywidualne: Ida Zarębska 6c

wyróżnienie: Wojtek Zajączkowski  6c

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Świetlik

nagroda główna: Natalia Romek 6b
wyróżnienie: Karolina Kalinowska 5c

Konkurs Przyrodniczy SuperSowa

W II etapie wzięli udział: Nina Oszczanowska 6c, Anna Zborowska 6c, Ida Zarębska 6c, Wojciech Zajączkowski 6c, Natalia Romek 6b

Polonistyczne

II Dolnośląski Konkurs Dziennikarski „Współczesny Dolny Śląsk” objęty patronatem Wrocławskiego Kuratorium Oświaty, Gazety Wyborczej i Miejskiej Biblioteki Publicznej

I miejsce w kategorii wywiad: ex aequo Natalia Romek 6b i Agata Walulik 6b
II miejsce w kategorii wywiad: ex aequo Klaudia Cendrowicz 6b i Nina Oszczanowska.6c
wyróżnienie w kategorii fotoreportaż: Szymon Kaczorowski 4b

Konkurs Małych Form Dziennikarskich „O Laur Złotej Czcionki"

I miejsce: Ida Zarębska 6c
III miejsce: Ola Kucharek 6b

Ogólnopolski Konkurs Literacki „A to moja bajka właśnie"

wyróżnienie: Wojtek Zajączkowski 6c 

Konkurs Literacki „Moja wrocławska baśń”

laureaci: Dominika Pilat  4b, Ola Wachnik 5b
wyróżnienia: Pola Marciniak 4b, Szymon Kaczorowski 4b

Konkursu Recytacji i Poezji Śpiewanej- etap powiatowy

I miejsce w kategorii poezja śpiewana: Weronika Krzywda 5c

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy „Z aniołem nad Wrocławiem leć”

III nagroda: Nina Oszczanowska 6c

Konkurs poetycki „I ty możesz zostać poetą...”

wyróżnienie:  Milena Janowska 6a

Międzyszkolny Konkurs „Corrida Polonistyczna" 

I miejsce zdobyła drużyna SP 107 w składzie: Ida Zarębska 6c, Agata Walulik 6b i Aleksandra Kucharek 6b

IV Festiwal Bajkopisarzy „Piernikowa Chata"

wyróżnienie: Aleksandra Świdurska 4b

VII Międzyszkolny Konkurs „Asy z szóstej klasy"

finalistki części humanistycznej: Ida Zarębska 6c, Ania Zborowska 6c

II Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny „Odpowiednie dać rzeczy słowo”

nagroda publiczności: Zuzanna Stawinoga 5c
nagroda publiczności: Karolina Kalinowska 5c

Konkurs "Ze słońcem w herbie" na temat życia i twórczości Kornela Makuszyńskiego.

I miejsce: Natalia Romek 6b
III miejsce Klaudia Cendrowicz 6b

XIII konkurs „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów”

I miejsce: Nina Oszczanowska 6c

Historyczne

XIX Międzyszkolny Turniej Mitologiczny

finalistka-V miejsce:  Jagoda Pasikowska 5a

Konkursy z języka angielskiego

Ogólnopolski Konkurs MULTITEST

laureaci: Aleksandra Szymańska 4b Natalia Romek 6b, Paulina Warenicka 5c

Ogólnopolski Konkurs Oxford Plus

laureaci: Aleksandra Szymańska 4b, Zuzanna Sikorska 4b, Zuzanna Stawinoga 5c, Alicja Orzechowska 5c, Paulina Warenicka 5c, Aleksandra Łazaruk 5c, Weronika Krzywda 5c, Aleksandra Wachnik 5b, Karolina Kalinowska 5c, Natalia Romek 6b

Międzyszkolny Konkurs „Christmas Collage

III miejsce:  Agnieszka Świdurska 1c
wyróżnienie: Agata Kamińska 2a

Ogólnopolski Konkurs Oxford Plus

laureaci: Zuzanna Stawinoga 5c, Natalia Romek 6b

Plastyczne

Konkurs plastyczny „Kolorowy świat europejskich baśni

miejsce w kategorii klas 4-6:  Natalia Romek 6b
wyróżnienie: Miłosz Jaworski 4a
 
Dolnośląski Konkurs Plastyczny organizowany przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i Dyrektora Opery Wrocławskiej na najpiękniejszą maskę karnawałową.

Laureatka: Natalia Romek 6b

IV Konkurs Plastyczny ,,Anielskie Boże Narodzenie”

III miejsce w kategorii forma przestrzenna:  Weronika Jurczak 1a

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Kto ma pszczoły – ten ma miód”

II miejsce w kategorii  forma przestrzenna: Natalia Romek 6b
wyróżnienie w kategorii  praca plastyczna:  Katarzyna Żukrowska 6b

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Co w trawie piszczy”

II miejsce: Weronika Krzywda 5c
III miejsce: Kamila Darocha 4b

Dolnośląski Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku” z cyklu „Ziemia jest jedna”

Wyróżnienie:  Jakub Pasikowski 1a

Dolnośląski Konkurs Plastyczny „Niech żyje kolor”

wyróżnienie: Joanna Juszczak 3a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ilustracje do polskich przysłów”

II miejsce w kategorii klas 4 -6:  Joanna Pszon 5c
wyróżnienie: Natalia Sienkiewicz 5a
wyróżnienie: Daria Płonka 5c
wyróżnienie w kategorii klas 1-3: Aleksandra Piekielna  3b

caly wroclaw_czyta_dzieciom    turystykakid szkola promujaca_zdrowie       smieci        dswu     sowa  nakretki