Lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

KONSULTACJE Z JĘZYKA POLSKIEGO 4b,4c

Środa 7.10-7.55 , gab. 25

Magdalena Krause-Pietkiewicz

KONSULTACJE Z JĘZYKA POLSKIEGO   5b,7a,7b,8b

poniedziałek 7.10-7.55, gab. 35

Dorota Bugajska

KONSULTACJE Z JĘZYKA POLSKIEGO   5a,8a,8c

czwartek 7.10-7.55, gab. 39

Joanna Kondracka

KONSULTACJE Z JĘZYKA POLSKIEGO 4a, 5c,6a,6b

czwartek 14.35-15.20, gab. 23

Mieczysława Szeloch

KONSULTACJE Z JĘZYKA POLSKIEGO 7C

środa 7.15-7.45, gab.39

Agata Wodzińska

KONSULTACJE Z JĘZYKA   ANGIELSKIEGO 4a,5a, 8a, 8b,8c

czwartek 14.35-15.20, gab. 26

Barbara Brząkała-Surówka

KONSULTACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 4-8

środa, 13.40-14.25, gab. 34  

Dorota Gieruń

KONSULTACJE Z JĘZYKA   NIEMIECKIEGO 7-8

poniedziałek 14.35-15.20, gab. 35

Izabela Polańska

KONSULTACJE Z MATEMATYKI   5a, 5c,7a, 8b, 8c

piątek, 13.40-14.25, gab. 24  

Małgorzata Chyrc

KONSULTACJE Z MATEMATYKI   4a,4b,4c

środa 14.30-15.00, gab. 40  

Teresa Kolonko

KONSULTACJE Z MATEMATYKI   5a,5c,7a, 8b, 8c

piątek, 14.35-15.20, gab. 34   lub     wtorek 7.10-7.55, gab. 34

Alina Krzykawiak

KONSULTACJE Z MATEMATYKI   5b, 6a, 6b, 7b, 7c

poniedziałek, 13.40-14.25, gab. 24  

Sylwia Szczęsna-Cichon

KONSULTACJE Z BIOLOGII 5-8

czwartek 15.25-16.10, gab. 37

Beata Czeszek

KONSULTACJE Z CHEMII   I   FIZYKI   7-8

poniedziałek   -14.35-15.20, gab. 37

Sylwia Banaś

KONSULTACJE Z FIZYKI    8a,8b,8c

wtorek 14.35-15.20, gab. 37

Ewa Wolny

KONSULTACJE Z PRZYRODY 4a,4b,4c   I  GEOGRAFII  5-8

poniedziałek 15.25-16.10, gab. 36

Anna Broda

KONSULTACJE Z HISTORII   4-8

poniedziałek 14.35-15.20, gab. 25

Łukasz Migniewicz

KONSULTACJE Z WIEDZY O SPOŁECZENSTWIE 8A,8B,8C

czwartek 7.10-7.55, gab. 25

Dorota Smorczewska

KONSULTACJE Z EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA   8A,8B,8C

poniedziałek 7.10-7.45, gab. 25

Elżbieta Garczarek

KONSULTACJE Z INFORMATYKI   I ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH

środa   14.35-15.20, gab. 27

Bożena Pochodyła

KONSULTACJE Z INFORMATYKI 5-8

poniedziałek 14.35-15.20, gab. 27  

Teresa Wyrostek

PRZYGOTOWANIE DO KOMUNII 3a

piątek 13.40-14.25, gab. 25

Agnieszka Bittner -Ciołek

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia