Listopad 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
10
11
14
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Konkurs "Christmas Collage"

Szkoła Podstawowa 107 we Wrocławiu    zaprasza do udziału w X edycji międzyszkolnego konkursu plastyczno-językowego „Christmas Collage” dla uczniów klas I-III Szkół Podstawowych Konkurs pod patronatem wydawnictwa PEARSON

1. Celem konkursu jest:

  • motywowanie do nauki języka angielskiego wśród najmłodszych uczniów,
  • rozwijanie zainteresowania uczniów językiem obcym,
  • kształtowanie wiedzy uczniów o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia w kra­jach anglojęzycznych,
  • zapoznanie uczniów z techniką „collage’u” oraz rozwijanie kreatywności uczniów.

 

2. Szkoły biorące udział w konkursie przysyłają najlepsze prace   reprezentujące szkołę na adres SP107 z dopiskiem konkurs „Christmas Collage”. Prace muszą być wykonane w technice „collage’u” i zawierać hasła, zwroty, fragmenty wierszy lub kolęd w języku angielskim. Tematyka prac to Christmas/Christmas traditions. Prace konkursowe muszą być odpowiednio opisane (na odwrocie każdej pracy należy nakleić załączoną kartę konkursową, z przodu praca powinna być opisana imieniem i nazwiskiem ucznia oraz informacją o szkole). Prace należy wykonać w formacie A3

3. Prace należy dostarczyć w terminie do 14.12.2016.

4. W skład jury wchodzą:

  • nauczyciele języka angielskiego i plastyki pracujący w SP 107
  • przedstawiciel wydawnictwa PEARSON

 5. Jury będzie oceniało:

  • poprawność językową
  • estetykę pracy
  • pomysłowość
  • zgodność wykonania pracy z techniką „collage’u”.

6. W konkursie zostanie wyłonionych trzech finalistów oraz wyróżnienie na poziomie   klasy.

Organizator zastrzega sobie prawno zmiany liczby finalistów oraz wyróżnionych uczestników. Ogłoszenie wyników nastąpi do 21.12.2016 na stronie internetowej szkoły (www.sp107.wroclaw.pl) Wyniki zostaną także przesłane mailem do szkół biorących udział w konkursie. Organizator zapewnia nagrody dla finalistów i osób wyróżnionych. Organizator skontaktuje się z nagrodzonymi szkołami i poinformuje o terminie wręczenia nagród. Po rozstrzygnięciu konkursu w szkole organizatora zostanie zorganizowana wystawa pokonkursowa. Dostarczone prace nie podlegają zwrotowi.

7. Dodatkowych informacji udziela Pani Barbara Brząkała-Surówka pocztą elektroniczną:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

8. Nadesłane na konkurs prace stają się własnością organizatora. Organizator zastrzega sobie  

   prawo wyboru prac na wystawę pokonkursową.

9. Na odwrocie prac prosimy umieścić następujące załączniki:

Załącznik 1

KARTA KONKURSOWA

Adres szkoły Imię i nazwisko opiekuna oraz adres mailowy Imię i nazwisko ucznia oraz klasa

Załącznik 2

Oświadczenie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka (imię i nazwisko)..................................................................................................................................

dla potrzeb promocyjnych konkursu i wystawy „Christmas Collage”- X edycja zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 rok Dz. U. Nr 133 poz. 833 z późniejszymi zmianami.

Podpis rodzica/prawnego opiekuna

...............................................................

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia