Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Konkurs międzyszkolny ZAKŁADKA EKOLOGICZNA

 

Konkurs objęty jest honorowym patronatem przez organizatorów akcji „Cały Wrocław czyta ”

Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica, ul. B. Prusa 64 we Wrocławiu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z klas 1-3 do udziału w XII edycji konkursu plastycznego ZAKŁADKA EKOLOGICZNA - Z wizytą w lesie

Celem konkursu jest:

 rozwijanie i promowanie talentów plastycznych uczniów kl. 1-3 wrocławskich szkół podstawowych;
 kształcenie postaw prozdrowotnych i proekologicznych;
 poszerzenie wiedzy uczestników konkursu na temat korzyści płynących z lasu.

Warunki konkursu:

 Zadaniem uczestnika konkursu jest przygotowanie wzoru zakładki do książki. Praca powinna propagować spędzanie wolnego czasu na łonie natury, pokazywać piękno przyrody oraz korzyści jakie człowiek wynosi z lasu .
 Technika wykonania zakładek – dowolna, płaska ( bez sypkich materiałów). Wymiary 5cm x 20cm..
 Każda placówka ( klasa, grupa świetlicowa) przesyła do dnia 14 listopada 2016r. do 15 prac.
 Nadesłane na konkurs prace stają się własnością organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo wyboru prac na wystawę pokonkursową
 Prace powinny być opisane czytelnie: adres szkoły, imię i nazwisko oraz wiek autora pracy, imię i nazwisko, telefon nauczyciela prowadzącego. Wraz z pracami należy dostarczyć pisemne zgody rodziców na udział uczniów w konkursie. ( Zgody mogą być dostarczone w jednej z dwóch form: załącznik nr 1 lub załącznik nr 2)
 Udział w konkursie jest równoznaczny z przyjęciem warunków regulaminu oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu, dla potrzeb promocyjnych(zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133 poz. 833 z póź. zm.).
 O wynikach konkursu i terminie wręczenia nagród poinformujemy po 23 listopada 2016 r. na stronie internetowej SP 107 - www.sp107.wroclaw.pl zakładka konkursy
 Wszelkich informacji na temat szczegółów konkursu można uzyskać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr telefonu 717986837.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Organizatorzy: Agata Sernecka, Beata Wiśniewska

 

Załącznik 1


OŚWIADCZENIE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka (imię i nazwisko)…………………………………………………………………………………………………………………………………………
dla potrzeb promocyjnych konkursu i wystawy - Zakładka ekologiczna- XII edycja
zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 rok Dz. U. nr 133 poz. 833 z późniejszymi zmianami .
podpis rodzica/prawnego opiekuna…………………………………………………………

 

Załącznik 2


Pieczątka szkoły SP nr ……………………..

 

 

OŚWIADCZENIE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka dla potrzeb promocyjnych konkursu i wystawy - Zakładka ekologiczna- XII edycja zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 rok Dz. U. nr 133 poz. 833 z późniejszymi zmianami w celu organizacji i przeprowadzenia Konkursu „Pożeracze Książek” oraz zamieszczenia informacji o wynikach konkursu na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 107 we Wrocławiu.

 

Lp. Imię i nazwisko dziecka       podpis rodzica/prawnego opiekuna

 

 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia