bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

X festiwal bajkopisarzy „Piernikowa chata”

Praca literacka naszej uczennicy z klasy VI c Weroniki Krajewskiej otrzymała wyróżnienie wśród 135 prac ocenionych przez jury w powiatowym konkursie  Piernikowa chata. Weronika napisała interesującą baśń  o współczesnym świecie młodego człowieka- Komputerku powiedz przecie-  na motywach znanej baśni Lustereczko, lustereczko powiedz…..  Uczennica poza dyplomem, nagrodą  rzeczową oraz dorodnym sercem z piernika otrzymała wspólną nagrodę wraz z innymi laureatami - udział w warsztatach literackich.

 

Prowadził je  gość specjalny festiwalu – Edyta Skarżyńska - aktorka Teatru Lalek we Wrocławiu oraz Łukasz Dębski - poeta, scenarzysta, animator kultury i autor kilkunastu książek dla dzieci, który przewodniczył  jury konkursowemu.  Uczestnictwo w Gali i w warsztatach  było niezapomnianym przeżyciem.   Piernikowa chata to ciekawy, ale i trudny konkurs literacki dla młodych literatów dający wiele możliwości.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia