Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
03
04
05
06
07
08
09
12
13
14
15
16
18
19
21
22
25
28
29
30

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

XXII Międzyszkolny Mecz Matematyczny

W naszej szkole odbył się zgodnie z tradycją, konkurs matematyczny – XXII Międzyszkolny Mecz Matematyczny dla uczniów klas piątych. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas piątych dziewięciu wrocławskich szkół. Każda szkoła była reprezentowana przez dwie dwu - osobowe drużyny, konkurs był dwu etapowy. 

 

W finale każdą szkołę reprezentowała jedna drużyna. Organizatorami konkursu są nauczyciele SP 107 p. A. Krzykawiak, p. S. Cichoń- Szczęsna i p. Sławomir Kosiński. Uczestniczące szkoły to : SP 1, SP 12, SP 19, SP 25, SP 46, SP 84, SP PRIMUS, SP TRZEBNICA oraz gospodarze SP 107 ( 2 drużyny ). Tegorocznymi laureatami zostali uczniowie naszej szkoły Antoni Buraczewski i Wiktoria Walada. BRAWO! Wice laureatami zostali uczniowie SP 1, trzecie miejsce zdobyła drużyna z SP 46 - gratulujemy. Laureaci konkursu i jego uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, ufundowane przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta oraz Politechnikę Wrocławską. Organizatorzy dziękują za udział w konkursie i zapraszają    na XXIII MMM w roku szkolnym 2016/17. Dziękujemy również uczniom gimnazjum Primus za pomoc w przeprowadzeniu konkursu.                      

                                                    

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia