Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
03
04
05
06
07
08
09
12
13
14
15
16
18
19
21
22
25
28
29
30

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Konkurs "Co kraj to obyczaj"

W maju w ramach projektu edukacyjnego "Szkoła otwarta na wielokulturowość" odbył się szkolny konkurs dla klas 1-3 "Co kraj to obyczaj". Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy dotyczącej 9 krajów europejskich; Polski, Turcji, Ukrainy, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Czech, Włoch i Grecji. Reprezentanci wszystkich klas rozwiązywani zadania testowe dotyczące: flag, stolic, położenia na mapie Europy, podstawowych potraw i słownictwa, zabytków, sławnych ludzi.Uczniowie pracowali w zespołach dwuosobowych. Oto zwycięzcy konkursu:

Kategoria klas I  - Oliwia Łukowicz i Hania Kmieć z kl. 1a
                           Nadia Wincior i Zuzia Grzelak z kl. 1a
Kategoria klas II - Magdalena Konopka i Michał Paszke z kl. 2b
Kategoria klas III - Jakub Bandziak i Marek Czemerys z kl. 3b

Gratulujemy sukcesów.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia