bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Konkurs ortograficzny klas drugich
 W kwietniu odbył się szkolny konkurs ortograficzny klas drugich. Reprezentanci klas 2a, 2b i 2c rozwiązywali test, w którym zmagali się z zadaniami dotyczącymi podstawowych zasad ortograficznych, np. pisowni wyrazów z ą i ę, ó i rz wymiennym i niewymiennym oraz spółgłosek miękkich. Były pytania otwarte i zamnięte oraz zagadki. Oto wyniki konkursu:

I miejsce - Kornelia Sawicka kl. 2b

II miejsce -  Maciej Chyla kl. 2a

                  Magdalena Konopka kl. 2b

                  Józef Zagajewski kl. 2b

III miejsce- Izabella Jarosz kl. 2c

                  Kacper Obuchiewicz kl. 2c

                  Natalia Lenart kl. 2a

                 Maria Augiewicz kl. 2b

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy młodym Mistrzom Ortografii.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia