bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Konkurs plastyczny dla wszystkich uczniów naszej szkoły -Moja wymarzona biblioteka        

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Prace indywidualne w formacie A4, lub wykonane zbiorowo przez dowolna liczbę uczniów w większym formacie, należy składać do biblioteki szkolnej do końca października. Technika wykonania prac jest dowolna. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody niespodzianki. Szczegółowych informacji udziela  bibliotekarz szkolny.     

 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia