Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
03
04
05
06
07
08
09
12
13
14
15
16
18
19
21
22
25
28
29
30

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Konkurs recytacji w języku niemieckim

Dnia 18 kwietnia nasza szkoła miała zaszczyt po raz pierwszy gościć w swoich murach   uczniów ze szkół podstawowych z Wrocławia na konkursie językowym. Wraz z Biblioteką Austriacką, PSNJN-tem, Biblioteka Uniwersytecką byliśmy gospodarzami i współorganizatorami konkursu recytacji w języku niemieckim. W konkursie wzięło udział 20 uczniów z ośmiu szkół podstawowych.

Uczniowie w rodzinnej atmosferze prezentowali wiersze w języku niemieckim. Ich indywidualność oraz niezwykły talent podkreślały rekwizyty, kostiumy oraz ruch sceniczny. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani nagrodami książkowymi. Ku pokrzepieniu serc przygotowaliśmy również słodki poczęstunek. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Dyrektor, który powitał wszystkich zgromadzonych oraz na końcu wręczył nagrody wszystkim uczniom oraz ich wychowawcom. Nasza szkoła może się także pochwalić III miejscem na podium- Karoliny Kamińskiej. Już dzisiaj czekamy na kolejną edycję konkursu zachęcającego na nauki języka niemieckiego i rozwijania talentów artystycznych.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia