bip logo pomn1 grad

Wyniki konkursu "Tworzymy komiks"

2 listopada  komisja w składzie: bibliotekarz szkolny p. Beata Wiśniewska , wychowawczyni świetlicy  p. Barbara Biczysko i   nauczyciel plastyki p. Bożena Pochodyła,  oceniła prace, które napłynęły na konkurs „Tworzymy komiks”. Było ich  28. Po wnikliwej  debacie komisja wybrała komiksy, które jej zdaniem zasługują na szczególne wyróżnienie:

Prace nagrodzone:

• Pola Harlender klasa 1a

• Maja Stachów  klasa 1b

• Natalia Lenart klasa  4a

• Pola Neckar klasa 1b

Prace wyróżnione:

• Kacper Starzak klasa 1a

• Artur Wituszyński i Szymon Zarzycki klasa 3c

• Szymon Kubica klasa 3a

• Lena Helman klasa 3c

• Oryna Szkrenta klasa 2a

• Zuzia Grzelak klasa 3a

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia