bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

English is OK
W środę 21 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Języka Angielskiego. W tym dniu na lekcjach angielskiego uczniowie wykonywali  zadania promujące znajomość tego ważnego na całym świecie  języka, np. plakaty językowe "English is OK", poznawali angielskie łamańce językowe, słuchali piosenek angielskich oraz oglądali filmy w języku angielskim.   Na 3 i 4 lekcji uczestnicy kółka języka angielskiego kl.6 zaprezentowali w stołówce szkolnej przedstawienie "Cleopatra's necklace", przygotowane pod kierunkiem p. Barbary Brząkały-Surówki.
Zgromadzeni uczniowie oglądnęli również pokaz tańca w wykonaniu Zoi Cięgotury z kl.4a do teledysku Katy Perry. Troje uczestników konkursu "Perfect Reading Skills":  Emily Allen 4a, Miłosz Marczyński 5c oraz Bartek Mądro 6b zaprezentowało swoje umiejętności pięknego czytania w języku angielskim.  Pani wicedyrektor  Marta Osika wręczyła też nagrody uczniom, którzy zajęli 3 pierwsze miejsca w niedawnym  Szkolnym Konkursie Ortograficznym Języka Angielskiego organizowanym przez p. Agnieszkę Kołodziejczyk,  tj.  Anastazji Kopycińskiej 6b (I miejsce), Karolowi Pietkiewiczowi 4a (II miejsce) oraz Natalii Kosyl 5a (III miejsce). Na koniec publiczność wspólnie zaśpiewała znaną piosenkę "Magic symphony".
Pamiętajcie, English is OK!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia