Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
03
04
05
06
07
08
09
12
13
14
15
16
18
19
21
22
25
28
29
30

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

 

Aktywna integracja klas 5

W dniach 17 - 19 maja klasy piąte wraz z wychowawcami  uczestniczyły w wycieczce do Ziemi Kłodzkiej. Tematem przewodnim wycieczki była „Aktywna integracja”. Pierwszego dnia wycieczki odwiedziliśmy Kopalnię Złota w Złotym Stoku, gdzie zwiedziliśmy Podziemną Trasę Turystyczną oraz Muzeum Minerałów, oraz Średniowieczny Park Techniki, gdzie nasi uczniowie mogli obejrzeć (i wypróbować) interaktywne urządzenia, następnie przeszli Ścieżkę Strachu i odbyli spotkanie z Katem.

 

Dzień pełen wrażeń zakończyliśmy pieczeniem kiełbasek.Drugiego dnia skupiliśmy się na zabawach i grach integracyjnych – nasi uczniowie nakręcili teledysk do przeboju pt. „Happy, uczyli się trudnej sztuki balansowania na slackline ( zajęcia z chodzenia po taśmie), mieli również m. in. możliwość wziąć udział w zawodach przeciągania liny. Pogoda dopisała i mogliśmy cały dzień spędzić na świeżym powietrzu.Trzeciego dnia zwiedziliśmy Minieuroland z ponad 35 wspaniałymi makietami z Polski, Europy i świata, a następnie uczniowie wzięli udział w grze „Zdobywcy Minieurolandu”. Uczniowie wrócili do Wrocławia pełni wrażeń i uśmiechów.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia