bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

W Chwalimierzu

Klasy 6a i 6c wybrały się wspólnie na aktywną wycieczkę szkolną do Chwalimierza k. Środy Śląskiej. Przy słonecznej pogodzie dzieci wzięły udział w strzelaniu z łuku, slackline- sztuce balansowania na taśmie; team building- grach i zabawach budujących zaufanie w grupie. Uczniowie integrowali się i dobrze bawili poprzez wykonywanie niekonwencjonalnych zadań- przygotowywali się do zadań survivalowych.  

 

W przerwie zmagań sprawnościowych, uczniowie mieli możliwość nauczenia się rozpalenia ogniska za pomocą krzesiwa, a następnie odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek.Po ognisku wybraliśmy się na spacer do oddalonego 2 km lasu, gdzie znajdują się ruiny średniowiecznego Grodziska z 1884r., który to przetrwał działania wojenne bez większego uszczerbku. Jednak w latach 50.XX wieku nie oparł się ludności cywilnej- rozebrany na materiały budowlane- dzisiaj także robi ogromne wrażenie. Uczniowie wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni i pełni wrażeń.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia