Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
03
04
05
06
07
08
09
12
13
14
15
16
18
19
21
22
25
28
29
30

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

 

Spotkanie z Panem Stefanem Skąpskim

Światowy Dzień Bajki był pretekstem, by zaprosić Pana Stefana Skąpskiego - byłego prezydenta, poetę, bajkopisarza na spotkanie z uczniami klas czwartych. Gość opowiadał o swoim pisaniu, inspiracjach, a także o swoim życiu. Dzieci mogły posłuchać, w wykonaniu poety, wierszy, które przeniosły ich w magiczny świat bajek.Na długo pozostaną  w naszej pamięci  chwile spędzone z niezwykłym człowiekiem.

Spotkanie z poetą było również okazją do wręczenia nagród za udział w szkolnym konkursie literackim i plastycznym: "Najciekawsza postać z bajki".
Nagrody za konkurs literacki otrzymali:
I miejsce - Oliwia Leja
II miejsce - Julia Sieradzka
III miejsce - Emily Allen
Nagrody za konkurs plastyczny otrzymali:
I miejsce - Julia Baszkiewicz
II miejsce - Piotr Musiał
III miejsce - Oliwia Leja
Wszystkim gratulujemy.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia