bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Na sportowo
Dnia 27 października naszą szkołę  odwiedziło trzech przedstawicieli Klubu sportowego "Śląsk" Wrocław- pan Piotr Jawny, pan Marek Kowalczyk, pan Mariusz Pawelec.Podczas spotkania goście opowiedzieli swoje historie związane z ich przygodą z piłką nożną. Odpowiadali na liczne pytania uczniów szkoły. Rozdawali autografy i zorganizowali konkursy sprawnościowe okraszone rozdaniem upominków klubowych dla zwycięzców.
Nasi goście mają bogaty dorobek zawodowy:Piotr Jawny- wychowanek piłkarskiej szkółki w"Śląsk" Wrocław; zawodnik tego klubu w latach 1982- 2003, kapitan zespołu, a obecnie trener grup młodzieżowych. Dla Śląska Wrocław rozegrał ponad 250 spotkań i zdobył ponad 30 bramek. Marek Kowalczyk- wychowanek "Włókniarza" Wrocław, Mistrz Europy do lat 17 z 1993 r. i brązowy medalista Mistrzostw Świata w tej samej kategorii, wieloletni piłkarz "Śląska" Wrocław, a obecnie trener drugiego zespołu seniorów tego klubu. Mariusz Pawelec- wychowanek "Górnika" Łęczna, wielokrotny reprezentant kraju w drużynach młodzieżowych; występuje w "Śląsku" Wrocław od 2008 r., z którym zdobył Mistrzostwo Polski, Puchar Polski i Superpuchar; rozegrał również dwa spotkania w seniorskiej reprezentacji Polski.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia