bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Marsz Tafisa

1 października uczniowie naszej szkoły w składzie Nadia Korzeniewska, Kinga Baryła, Dominika Płaza, Weronika Krajewska, Pola Kozłowska, Konrad Szpyt, Kacper Frontczyk, Michał Szczerba, Jakub Wojnarski, Gabriel Starużyk, z okazji Narodowego Dnia Sportu, wzięli udział w Marszu Tafisa, który odbył się na Stadionie Olimpijskim. Marsz miał na celu propagowanie zdrowego stylu życia, krzewienia kultury fizycznej. Dzieci miały za zadanie przejść marszem 4km, miały też okazję sprawdzić się w grach rekreacyjnych- w rzutach piłką do celu i rzutkami do tarczy.
Piękna pogoda pozwoliła nam na spędzenie bardzo aktywnego dnia na świeżym powietrzu, zrobiliśmy ponad 6000 kroków, do czego wszystkich serdecznie zachęcam. Za udział w marszu dostaliśmy pamiątkowe dyplomy i puchar dla najlepszej szkoły.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia