bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Dzień Chłopca – Dzień Śmiesznej Fryzury

Samorząd uczniowski, w ramach Dnia Chłopca zaproponował zorganizowanie w tym roku, Dnia Śmiesznej Fryzury. Zasady  organizacji tego dnia były podobne do analogicznych „szczególnych dni” organizowanych przez samorząd w poprzednich latach  (każda klasa wybiera jednego ucznia  z najśmieszniejszą fryzurą, który podczas długiej przerwy jest nagradzany przez Rzecznika Praw Ucznia). 

 

Jak widać na załączonych zdjęciach, zabawa przypadła wszystkim do gustu! Chłopcom z okazji ich dnia życzymy  co najmniej szóstek z w-f i informatyki, piątek z matmy ,przyrody,   języka polskiego i angielskiego a z pozostałych przedmiotów tego czego sami sobie życzą.  Wasze dziewczyny 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia