bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Mecz WKS Śląsk Wrocław – Miedź Legnica
W dniu 2 kwietnia uczniowie - najwytrwalsi  pasjonaci piłki nożnej, pod opieką nauczyciela wybrali się na mecz ekstraklasy. Równo o godzinie 18:00 usłyszeli pierwszy gwizdek w meczu pomiędzy gospodarzami – WKS Śląsk Wrocław, a drużyną przyjezdną – Miedź Legnica. Widowisko bardzo podobało się dzieciom, przysporzyło im wielu pozytywnych, piłkarskich emocji. Cały mecz zakończył się podziałem punktów przez obie drużyny z powodu bezbramkowego remisu. Po zakończonym widowisku sportowym, uczniowie wraz z opiekunem wrócili z uśmiechem na twarzy pod szkołę, gdzie zostali odebrani przez swoich opiekunów.
 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia