bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Herbatka Borejków
W ostatni piątek nasi uczniowie delektowali się w czytelni herbatką Borejków. Z uwagą też słuchali fragmentów książki Małgorzaty Musierowicz "Opium w rosole". 
Warto wiedzieć, że wspomniana powieść to piąty tom "Jeżycjady".
 
W prezencie dla was cytat, który pochodzi z książki "Opium w rosole".
"Dobry czyn, dobre słowo czy myśl powodują pozytywną reakcję w coraz to nowych osobach i mogą przenosić swój ładunek dalej i dalej - rosnąć w postępie geometrycznym i pomnażać zasób Dobra we Wszechświecie. Wystarczy sobie to uprzytomnić, by poczuć ciężar odpowiedzialności. Bo przecież naprawdę nikt z nas nie jest sam".

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia