Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
03
04
05
06
07
08
09
12
13
14
15
16
18
19
21
22
25
28
29
30

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Herbatka Borejków
W ostatni piątek nasi uczniowie delektowali się w czytelni herbatką Borejków. Z uwagą też słuchali fragmentów książki Małgorzaty Musierowicz "Opium w rosole". 
Warto wiedzieć, że wspomniana powieść to piąty tom "Jeżycjady".
 
W prezencie dla was cytat, który pochodzi z książki "Opium w rosole".
"Dobry czyn, dobre słowo czy myśl powodują pozytywną reakcję w coraz to nowych osobach i mogą przenosić swój ładunek dalej i dalej - rosnąć w postępie geometrycznym i pomnażać zasób Dobra we Wszechświecie. Wystarczy sobie to uprzytomnić, by poczuć ciężar odpowiedzialności. Bo przecież naprawdę nikt z nas nie jest sam".

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia