Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
11
12
18
19
20
26
28

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Nowoczesne technologie na lekcjach języka angielskiego

Na lekcjach języka angielskiego często korzystamy z osiągnięć techniki. Chętnie uczymy się nowego słownictwa z wykorzystaniem quizów internetowych Kahoot. QUiz może zostać stworzony przez nauczyciela dowolnego przedmiotu na wybrany temat. Uczeń za pomocą telefonu komórkowego dołącza się do gry i wybiera odpowiedzi na zadane pytania. Kolejną aplikacją, z której uczniowie chętnie korzystają podczas lekcji angielskiego jest Plickers.

 

Narzędzie to umożliwia szybkie sprawdzenie wiedzy przy pomocy smartfona, tableta oraz wydrukowanego przez nauczyciela kodu dla każdego ucznia w klasie. Nowoczesne technologie pomagają nam w przyswajaniu nowego słownictwa oraz podsumowaniu przerobionego materiału. Zachęcają uczniów do nauki języka angielskiego.

 

 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia