Styczeń 2018

Podsumowanie międzynarodowego projektu eTwinning "The most beautiful Christmas picture with short wishes in English"
Prace plastyczno-językowe naszych uczniów zostały docenione na arenie międzynarodowej. W realizowanym przez  szkołę projekcie eTwinning uczestnicy przygotowywali prace plastyczne z życzeniami świątecznymi w języku angielskim.

Następnie nauczyciele z różnych szkół w Europie oddawali głosy na najlepsze prace. Miło nam ogłosić wyniki konkursu:

Oliwia Leja  z klasy 5a zajęła II miejsce

Marta Wolska z klasy 4a zajęła II miejsce

Alan Sinicki z klasy 4a zajął III miejsce

Julia Baszkiewicz z klasy 5a zajęła III miejsce

Zapraszamy   również do wysłuchania piosenek świątecznych w wykonaniu uczniów naszej szkoły, które  zostały ujęte w projekcie w ramach prezentacji szkoły.