Styczeń 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
06
07
08
14
31

bip logo pomn1 grad

Projekt etwinning "The most beautiful Christmas picture with short greetings in English"
Z przyjemnością informuję, że  kartki świąteczne przygotowane przez uczniów: Martę Wolska z klasy 4a, Alana Sinickiego z klasy 4a, Oliwię Leje z klasy 5a, Julię Baszkiewicz z klasy 5a okazały się najlepsze i biorą udział w międzynarodowym projekcie eTwinning.  Od 16 grudnia nauczyciele biorący udział w projekcie oddają głosy na przygotowane prace.

 

Głosowanie odbywa się na specjalnej stronie projektu Twinspace. Trzymajmy kciuki za naszych uczniów.  Zapraszam także do obejrzenia wirtualnego dziennika naszego projektu pod adresem: https://twinspace.etwinning.net/51113/home

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia