Marzec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
03
04
10
11
12
17
18
19
22
24
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

Andrzejkowe harce

W ostatnim tygodniu  listopada  w naszej szkole odbyła się andrzejkowa dyskoteka oraz wróżby organizowane przez samorząd uczniowski. Na dyskotece fantastycznie  bawiło się ponad  70 uczniów. Imprezę prowadziła klasa 6a. Z kolei 1 grudnia  na korytarzu szkolnym  uczniowie klasy 7c zorganizowali andrzejkowe wróżby.

 

Można było dowiedzieć się, jak  na imię będzie miała nasza sympatia przebijając serce, odczytać przyszłość z numerów koła fortuny, kości i kolorowych kartek. Zainteresowanie było bardzo duże, że niektórzy uczniowie kilka razy podchodzili do tych samych stanowisk!  Gratulujemy pomysłu klasie 7c i dziękujemy za zabawę !

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia