Luty 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
02
03
04
05
10
11
17
18
20
22
23
24
25
28

bip logo pomn1 grad

Mini Piłka Siatkowa Chłopców – półfinały

 W miniony czwartek na boiskach SP nr 50, rozegrany został kolejny etap mini siatkówki chłopców rocznika 2005 i młodsi strefy Wrocław wschód. Był to już etap półfinałowy, gdzie do rywalizacji przystąpiły po dwie najlepsze drużyny z grup eliminacyjnych. W grupie E, w której grały następujące szkoły: SP nr 50, SP nr 107, SP nr 45, SP nr 91, zmierzyły się w systemie „każdy z każdym” w meczach do dwóch wygranych setów z oddzielnie grającymi czwórkami + rezerwowy, razem 10 graczy.

Czytaj więcej...

Mini Piłka Siatkowa Chłopców - eliminacje

W piątek, 9 lutego w Szkole Podstawowej Nr 50 rozegrano eliminacje gr. C strefy Wrocław wschód w mini piłce siatkowej chłopców klas VI i młodsi. Do rywalizacji stanęły trzy szkoły: SP Nr 40, SP Nr 78 oraz SP Nr 107. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Każdy set rozgrywany był przez różne czwórki zawodników wraz z rezerwowym, łącznie 10 graczy.

Czytaj więcej...

„Bądź przyjacielem swojego zdrowia”

Uczennice Szkoły Podstawowej Nr 107 reprezentowały swoją placówkę w IX Międzyszkolnych warsztatach Promocji Zdrowia pod hasłem: „Bądź przyjacielem swojego zdrowia”. Wszelkim wyzwaniom, w sportowej atmosferze i przy dobrej zabawie, sprostały wszystkim zadaniom: Aleksandra Synowiec i Magdalena Ilnicka; opiekunem uczennic był nauczyciel wf – Grzegorz Kapica.

Czytaj więcej...

Warsztaty teatralne

Uczniowie klasy 4 a uczestniczyli w warsztatach teatralnych, które są elementem cyklicznych spotkań. Na scenie w teatrze Arka każda osoba mogła się na różny sposób realizować zgodnie z własną  wyobraźnią. Dla uczniów warsztaty teatralne okazały się inspirującym edukacyjnym doświadczeniem, podczas którego  wszyscy doskonale się bawili.

Budka z książkami

9 lutego   uczniowie klas  siódmych oraz dzieci uczęszczające do świetlicy spotkały się z panem Julianem  Kurzem, który reprezentuje INBAK (Institut für Nachhaltigkeitin Bildung, Arbeit und Kultur). Młodzież zapoznała się z  najważniejszą inicjatywą INBAK-u; ideą „BUCHERBOXX”. BucherboXX to taka minibiblioteka w budce telefonicznej.

Czytaj więcej...

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia