Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
09
10
11
15
16
17
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Magiczny dywan

W sali nr 10 od środy zainstalowany jest (dzięki międzyszkolnemu projektowi unijnemu: "Interdyscyplinarna 7") magiczny dywan.  Jest to interaktywne urządzenie projekcyjne spełniające jednocześnie funkcje podłogi interaktywnej i stołu interaktywnego, stanowiąc pomoc dydaktyczną dedykowaną do ćwiczeń, 100 gier i zabaw ruchowych wraz z zestawem treści multimedialnych przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. Dzieci są zachwycone.

W wiosce Św. Mikołaja

Dzieci z klas 1a,1b oraz 2b wybrały się do  Chwalimierza, aby wziąć udział w warsztatach świątecznych.  Nasi uczniowie dekorowali bombki  oraz wykonali ozdobne kartki świąteczne. Ubierali również choinkę, wypowiadali magiczne życzenia, przechodzili przez komin oraz rozmawiali o tradycjach bożonarodzeniowych. Dodatkową atrakcją było mini zoo, gdzie można było pogłaskać  króliczki oraz poobserwować ciekawy gatunek gołębi. Niezwykłą niespodzianką była wizyta Świętego Mikołaja z elfami, który obdarował nas mikołajkowymi  dyplomami. Pełni wrażeń i bardzo zadowoleni wróciliśmy do Wrocławia. Fotorelacja:  https://photos.app.goo.gl/ygTkyZGrJc9MCD4P7

Zimowe warsztaty plastyczno - muzyczne

Dzieci z klas pierwszych wzięły udział we wspólnych warsztatach plastyczno- muzycznych. Nic tak nie integruje jak wspólna praca i zabawa. Czas minął nam szybko i wesoło, a efekty naszych prac możemy teraz podziwiać na zdjęciach.

W fabryce bombek

Z okazji mikołajek dzieci z klasy 2a i 3a pojechały na wycieczkę do Złotoryi. Naszym celem była fabryka bombek. Na początek wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych. Każdy uczeń otrzymał kilka bombek, które należało ozdobić według własnego pomysłu. Później mogliśmy zobaczyć, w jaki sposób są wytwarzane te delikatne ozdoby. Zwiedziliśmy różne sale produkcyjne - od dmuchania gorącego szkła, po pakowanie pięknych bombek do paczek. Na zakończenie wizyty zrobiliśmy zakupy w sklepiku. Trudno było się zdecydować, które bombki zabrać ze sobą?  Wszystkie były bardzo piękne. 

Mikołajki w klasie 1a

Dziś Mikołajki. Dzieci z klasy 1a otrzymały przepiękny list od Św.Mikołaja oraz drobne słodkości. Dodatkowo Filip upiekł dla każdego przepyszne babeczki. Był też czas na zabawy oraz sklejanie i kolorowanie olbrzymiego Mikołaja. To był wesoły dzień.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia