Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
09
10
11
15
16
17
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Dzień Kropki w 3c

Wszystko zaczęło się od książki Petera H.Reynoldsa... Kropka z książeczki o Vaszti stała się pretekstem do zorganizowania wielkiej światowej akcji - Międzynarodowego Dnia Kropki. Od pięciu lat 15 września obchodzi się International Dot Day. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować.

 

Motywem przewodnim jest kropka.Powstają kropkowe dzieła sztuki, filmy animowane, matematyczne łamigłówki, labirynty, festiwale talentów. W tym roku do zabawy nieśmiało przyłączyli się uczniowie klasy 3c i już postanowili, że za rok postarają się, by 15 września był w naszej szkole pełen  kolorowych kropek!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia