bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Dzień Patrona w klasach młodszych

Piotr Włostowic, dobre maniery i krasnoludki to najważniejsze tematy towarzyszące świętowaniu Dnia Patrona w klasach 1-3. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach z ceramiki prowadzonych przez plastyków z Fundacji Opieka i Troska - każde dziecko własnoręcznie wykonało postać krasnoludka, figurki po "upieczeniu" powrócą do twórców. W klasach dzieci obejrzały prezentację przybliżającą postać Piotra Włostowica i rozmawiały o tym, jak zachować się w różnych sytuacjach zgodnie z zasadami dobrego wychowania.

Chętni uczniowie przyszli tego dnia do szkoły w strojach dam i rycerzy - miło było patrzeć! Na zakończenie reprezentacje klas wzięły udział w teście, który odpowie na pytanie: kto jest Mistrzem dobrego wychowania! Czekamy na rozstrzygnięcie!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia