bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

 

Nauka przez zabawę

Muzeum Skansen Rolny to miejsce niezwykłe, w którym czas się zatrzymał. Bajkowa kraina znajduje się zaledwie 13 km od Wrocławia w niewielkiej miejscowości Nadolice Wielkie. W przydomowym Muzeum Skansen Rolny możemy zobaczyć około 4 tys. eksponatów zgromadzonych w ciągu 30 lat. Znajdują się tutaj przedmioty, odzież i sprzęty użytku domowego i rolnego nie tylko z ubiegłych stuleci.

 

Te wszystkie niezwykłości mogły podziwiać dzieci z klasy 2a. Uczniowie wzięli również udział w warsztatach kulinarnych (pieczenie podpłomyków), tworzyli sianotwory oraz malowali na drewnie serca dla mam, oglądali ogródek ziołowy.  Wszystko to było bardzo ciekawe, ale hitem okazały się żywe króliczki, owieczki oraz kotki. Był też czas na zabawy z piłką i wspólne ognisko.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia