Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
13
16
19
20
24
25
26
27

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

SP 107 - Szkołą Niosącą Pomoc
 Czy pamiętacie naszą wspólną akcję "Studnia dla Południa"? W marcu z okazji Dnia Wody zorganizowaliśmy "Aukcję rzeczy różnych". Za drobną opłatą można było nabyć wiele pięknych zabawek, książeczek, biżuterię i przybory szkolne. Zbieraliśmy pieniążki na budowę studni w Somalii. Miło nam poinformować, iż za naszą pracę i finansowe wsparcie jednego z wielu projektów Polskiej Akcji Humanitarnej otrzymaliśmy certyfikat "Szkoły Niosącej Pomoc". Cieszymy się, że dzięki naszemu zaangażowaniu w odległej Afryce powstanie kolejna studnia, która pomoże mieszkańcom Somalii w codziennym życiu .
W przyszłym roku szkolnym na pewno znów postaramy się pomóc. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za wspólną pracę w niesieniu dobra.

"Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie". - Henryk Sienkiewicz

 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia