bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Wigilia w 2b

W ostatnim dniu przed świętami uczniowie kl. 2b przygotowali Wigilię. Zgodnie z tradycją było wspólne śpiewanie kolęd, składanie życzeń, dzielenie się opłatkiem. Nie zabrakło słodyczy, owoców, pysznych napojów i domowego ciasta. Na stole znalazł się również „zdrowy karp” przygotowany według nietypowej receptury – z wafelka, marchewki, serka i płatków musli.

Każdy uczeń przygotował swoją świąteczną rybkę, a wszystko to w ramach realizacji programu „Zdrowe nietrudne”, który ma na celu kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Nasz oryginalny karp wszystkim bardzo smakował. Wesołych Świąt!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia