bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Zakończenie akcji charytatywnej

Zakończyła się charytatywna akcja „Świąteczna paczka dla polskiego kombatanta na Kresach”. W grudniu w szkole odbyła się zbiórka żywności dla polskich żołnierzy, którzy w czasie II wojny światowej walczyli za wolność naszej Ojczyzny, a po wojnie pozostali za wschodnią granicą. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim ofiarodawcom: uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy zechcieli wesprzeć tę piękna inicjatywę i w tym przedświątecznym okresie podzielili się produktami spożywczymi.

 

Wszystkie dary zostały przewiezione do siedziby Stowarzyszenia Odra-Niemen, a po świętach pojadą na Ukrainę, Białoruś i Litwę. Wszystkim darczyńcom życzymy zdrowych i spokojnych Świąt. Do Siego Roku! Organizatorki zbiórki: Agata Sernecka i Barbara Brząkała – Surówka.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia