bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Impreza mikołajkowa

W poniedziałek – 7 grudnia Rada Osiedla „ Ołbin” zorganizowała w SP 107 imprezę mikołajkową dla dzieci z  okolicznych szkół. Nasi uczniowie przygotowali część artystyczną.  Wysłuchaliśmy utworów granych prze Kacpra Kozerę, oraz śpiewu Dominiki Płazy. Dzieci ze świetlicy zaprezentowały swoje talenty aktorskie w przedstawieniu świątecznym o diabełkach. 

 

Skutki niezdrowego odżywiania przedstawiła kolejna grupa świetlicowa w przedstawieniu  „O Księżniczce Marcelinie”. Gościliśmy również uczennice ze szkoły muzycznej, które zagrały utwory  na skrzypcach i wiolonczeli oraz zaśpiewały   kanon . Po występach do dzieci przyszedł Św. Mikołaj, który obdarował wszystkich obecnych paczkami.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia