bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Razem zmieniamy świat

Naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Fundacji L’Arche – z przedstawieniem Teatru Lalek z niepełnosprawnością. Uczniowie z klas 0 – II mieli możliwość uczestniczenia w bardzo ciekawym, poruszającym oraz interesującym wydarzeniu o tematyce niepełnosprawności. Spotkanie z Lalkami z niepełnosprawnością rozpoczęło się przedstawieniem teatralnym, w którym mali widzowie poznali Tomka (lalkę z porażeniem mózgowym), który pomimo ograniczeń związanych z niepełnosprawnością świetnie radzi sobie w codziennym życiu.

Uczniowie mieli okazję, aby zadać mu mnóstwo pytań, a po uzyskaniu odpowiedzi dzielili się z Tomkiem informacjami o sobie. W trakcie spotkania uczniowie uczyli się także podstaw języka migowego. W podsumowaniu uczestnicy wypowiadali się na temat tego, czego dowiedzieli się o niepełnosprawności.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia