bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Dzień Wody

W ramach obchodów Światowego Dnia Wody uczniowie kl. 2a byli w kinie, gdzie spotkali Błękitkę i Groblika. To postacie związane z MPWiK we Wrocławiu. Razem z nowymi przyjaciółmi obejrzeliśmy dwa filmy. Pierwszy film pt."Woda wokół nas" opowiadał, skąd się bierze woda w naszych kranach i co dzieje się z nią dzieje, gdy trafi do rur kanalizacyjnych.
Następnie mieliśmy okazję przenieść się na najgorętszy kontynent świata. Przyrodniczy film "Afryka dzika" uświadomił nam , jak wielkim skarbem jest woda, bez której nie ma życia. Piękne ujęcia bogatego świata roślin i zwierząt pokazały nam trudne warunki życia w Afryce. Nasze wyjście do kina było okazją do zastanowienia się, co możemy zrobić, aby szanować i oszczędzać wodę.
 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia