Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
03
04
05
06
07
08
09
12
13
14
15
16
18
19
21
22
25
28
29
30

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

W karnawale wszyscy bawią się wspaniale

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i tańcem, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale i zabawy. Bal karnawałowy  dla  dzieci szkolnych to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez nie, dostarczającą wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Już od rana w salach i na korytarzach pojawiały się kolorowe postacie.

 

Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.  Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia