bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

U bocianów

Z okazji Dnia Bociana uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w szkolnym konkursie plastycznym pt. "U bocianów". Celem konkursu było ukazanie warunków i zwyczajów z życia tych ciekawych ptaków oraz rozwijanie zainteresowań i uzdolnień plastycznych. Pierwszaki przygotowały piękne prace. Oto wyniki:
 
 
 
 
 
 
I miejsce - Marta Wolska kl. 1a
II miejsce - Maciej Chyla kl. 1a
III miejsce - Julia Pitner kl. 1b
 
Wyróżnienia:
David Baron kl. 1b
Maria Wippko kl. 1c
Adrian Arak kl. 1a
Jakub Korzeniowski kl. 1a
 
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia