Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
09
10
11
15
16
17
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Wyślij pączka do Afryki

W Tłusty Czwartek nasi wolontariusze zorganizowali kiermasz domowych wypieków pod hasłem "Wyślij pączka do Afryki". Po raz piąty przyłączyliśmy się do tej ogólnopolskiej akcji, którą koordynuje Fundacja Kapucyni i Misje z Krakowa. Celem jest zebranie funduszy na realizację wielu projektów charytatywnych realizowanych w Czadzie i Republice Środkowej Afryki, np. dożywianie dzieci, budowa szkoły, placu zabaw, studni,  zakup środków medycznych.
Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom, Uczniom i Pracownikom Szkoły za wielkie serce i przygotowanie pysznych ciast, babeczek i pączków. Dziękujemy też wszystkim , którzy dokonali zakupów na naszym kiermaszu. Wszystkie słodkości rozeszły się z błyskawicznym tempie.
 
"Nie trudno jest być dobrym. Wystarczy tylko chcieć." Ojciec Marian Źelazek.
 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia