Marzec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
03
04
10
11
12
17
18
19
22
24
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

Mikołajkowy "Dziadek do orzechów"
Wyobraźmy sobie, że żyjemy w XIX wieku. Jest wigilijny wieczór, za oknem pada śnieg. Gromadzą się goście, za chwilę rozpocznie się przyjęcie... Tak rozpoczyna się przedstawienie baletowe, które z myślą o dzieciach napisał Piotr Czajkowski.
Tancerze popisują się w rytm barwnej muzyki o bogatych walorach brzmieniowych i ilustracyjnych, a zmieniające się obrazy pobudzają wyobraźnię i wrażliwość młodych melomanów. W mikołajkowy dzień przestawienie obejrzeli na scenie Narodowego Forum Muzyki uczniowie klas 3a i 3c. Z przyjemnością!
 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia