Lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Spacer z mapą po Ołbinie
Tydzień temu uczniowie z klasy 1a przygotowali trasę ciekawych miejsc na Ołbinie. Dziś z przewodnikiem z Żółtego Parasola wyruszyliśmy tym szlakiem. Byliśmy na domku na drzewie oraz w Parku Tołpy. Dzięki warsztatom nauczyliśmy się korzystać z mapy.  

Dzień Sportu

13 czerwca na terenie naszej szkoły odbyły się „Zawody sportowe klas I - III”. Drużyny rywalizowały między sobą biorąc udział w wyścigach rzędów. Duża frekwencja, zaangażowanie oraz zdrowa rywalizacja uczniów przemawia za celowością podobnych imprez. Wszystkim serdecznie gratulujemy  i dziękujemy  za udział. Zapraszamy na  zawody za rok.

Łączą nas ptaki

W tym roku szkolnym po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Łącza nas ptaki". Jej koordynatorem jest Fundacja Psubraty z Warszawy. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na ochronę migrujących ptaków. Tym razem rozmawialiśmy o ptakach siewkowych, które część swego życia spędzają w zachodniej Europie. Niestety nie wszystkie ptaki mają szansę wrócić do nas wiosną. Część ginie na skutek polowań.

Czytaj więcej...

Wyjście do ZOO klasy 2b

Nasza klasa wybrała się do ZOO na zajęcia edukacyjne- szlakiem jaja. Nasze zajęcia odbyły się w budynku Afrykarium. Dowiedzieliśmy się, co się dzieje wewnątrz kurzego jaja. Nasze zajęcia odbyły się z użyciem rekwizytów w postaci jaj gadów i płazów. Następnie zwiedziliśmy Afrykarium, które jest jedyną tego typu atrakcją w Polsce. Potem udaliśmy się na pyszne lody, które w ZOO smakują wybornie. Pogoda nam dopisała i wszyscy wróciliśmy do szkoły zadowoleni.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia