zDolny Ślązak etap powiatowy

Rozpoczął się drugi etap prestiżowego Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązak, w którym biorą udział nasi uczniowie, dla niektórych z nich to prawdziwy wieloprzedmiotowy maraton, trwający dwa tygodnie, szczególnie dla: Darii Dziedzic, Zuzanny Buraczewskiej czy Zuzanny Wąs czy Anny Dulas. Konkurs rozpoczął się językiem polskim kończy historią, obejmuje aż dziewięć przedmiotów.

Po raz pierwszy nasza szkoła organizuje etap powiatowy aż w trzech konkursach: chemii, biologii i geografii i miło nam gościć uczniów z opiekunami z różnych szkól wrocławskich.

Serdeczne podziękowania należą się naszym rodzicom za zaangażowanie i pomoc, którzy przygotowali dla opiekunów wspaniały trzydniowy słodki poczęstunek.

24 stycznia 2023 | Powrót do spisu wiadomości